• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ROXY: ,TECZKA: ok, jak na to pospichate? videla bych to na deadline kolem pulky unora, at je mame do konce mesice doma, co?
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    SARKALINA: Teczka bere 2až3ksy
    ROXY
    ROXY --- ---
    SARKALINA: mě tam hoď klidně taky.-) kusy ještě nevim, ale 1-2
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ok, zacnu zajemce o hromadnou objednavku hazet do zahlavi..kdyztak uvedte pocet ks..
    MERCEDES
    MERCEDES --- ---
    Jinak k objednavce bych se taky pripojila
    MERCEDES
    MERCEDES --- ---
    DIVA: podle mne by nemeli byt.Ja mam 8 kusu ruznych designu a vsechny stejne velikosti. Rozdil muzes citit, jen kdyz ma triko mensi gramaz, tak se snadneji roztahne.
    KATIA
    KATIA --- ---
    SARKALINA: nam balik po 4 proclili, meli jste asi stesti ;)
    DIVA
    DIVA --- ---
    jsou mezi různými designy stejné velikosti výrazné velikostní rozdíly?
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    QWITI: mam rapelling gang (to nahore) ..
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    mam doma 3, ctvrty kousek na ceste .. pochopitelne book:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    JOHNNY: hm .-[ Myslim ze to muzem zkusit resit kolektivne,...protoze je teda zrejmy, ze je chyba v zelve, nikoliv v pracce ..

    resil jste s nima nekdo reklamaci? jak to probihalo?

    ja jsem treba doobjednavala jedno triko mejlem, ale bohuzel tenhle zpusob jejich system neakceptuje (coz chapu)...omluvili se mi a udajne mi tuhle nemoznost vyjit vstric vykompenzujou nakejma bodama .)

    QWITI: fer .-]

    jinak jsme objednavali baliky po 4 a prosly bez cla...takze pokud tohle nechcete resit, doporucuju tenhle pocet
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    SARKALINA: uplne stejna zkusenost, ted sem ho vyndal z pracky a rikal sem si, ze je asi listopad(trochu mi opadal stromecek)
    QWITI: mam stejny, fakt super
    TUILE
    TUILE --- ---
    mily ma doma jedno tmave modry (there is nowhere to hide) ja sem prala poprvy ve studeny vode v ruce a teda docela to pustilo. tak doufam, ze pri dalsim prani uz voda nebude tak modra.
    ROXY
    ROXY --- ---
    ta gramáž je pro mě asi největší problém, ale to člověk z obrázku opravdu nepozná:-( já tak nemám ráda ty slaboučký trika co přes ně neni div vidět, normálně bych to nekoupila:-( takhle to asi holt ještě risknu... parádní na dbh je dýlka těch trik, takže až bude někdo objednávat se připojim a uvidíme co z toho zas vzejde...
    THERESA
    THERESA --- ---
    přidávám se k objednávce +
    DUKED
    DUKED --- ---
    ja mam zatim tyto dve :





    po prvnim prani bez ujmy,prano naruby na 30.akorat na deanponym se objevila na svu mala dirka a spustilo se oko
    v baliku jsme meli 8 tricek,clo a dph byly asi 1000 kc


    SARKALINA: zrovna zelvu jsem si chtel koupit:(
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    ELIS: do objednavky bych asi taky sla, uz me ty cesky obchody prestavaji bavit.
    ELIS
    ELIS --- ---
    SARKALINA: Na pelichajici zelvu sem taky slysela stiznost.


    U tohohle se mi po prvnim vyprani mirne sepraly barvy, na jednom miste je to i jakoby odreny. Myslim, ze sem to prala naruby, ale na 40.

    Druhy tricko v pohode.

    Se divam, ze od myho nakupu tam pribylo plno designu, asi to risknu a dam dalsi objednavku:)
    MERCEDES
    MERCEDES --- ---
    ROXY: pred prvnim pranim jsme naruby prezehlila, jinak peru v ruce, taky se bojim o potisk
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ROXY: rozhodne to per naruby, na 30..
    z ceho mas ten potisk?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam