• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    ELIS: fajn, dík :)
    ELIS
    ELIS --- ---
    ROSADKO: Uplne normalni tricko:)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Máte někdo fotku, jak vypadá to holčičí triko na těle ? Nemá moc malej výstřih ?
    SNOW_WHITE
    SNOW_WHITE --- ---
    hm, zamilovala jsem se do metropolis.. a to jsem nedavno objednavala :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TUILE: dik za pruzkum, je to na nastence.
    DIVA
    DIVA --- ---
    já když jsem měla věci "laicky" zabalené od týpka z aukra tak jsem clo neplatila ani jednou, šly v pohodě balíky typu 2 džíny + 4 mikiny + 10 trik, košile, taška, kšiltka atd. nevím jestli to bylo evidentní nemasovostí toho obalu nebo českým jménem odesílatele.. a poštovné v US se zvedalo někdy před půlrokem plošně, měnil se jejich systém, není to firemní politika
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    mam zkusenost objednaval sem asi uz 5x tricka z threadless a jenom jedinkrat sem platil clo kdyz jich bylo v objednavce 8, prisli v baliku. Jinak do poctu 5kusu to bylo baleny do velkejch obalek a nikdo nic neresil.... tedy bez cla
    TUILE
    TUILE --- ---
    QWITI: omlouvam se, sem to zjistovala pred vanocema a zkousela sem, v jakou chvili se ta cena prehoupne a byla sem presvedcena ze to bylo u deseti tricek. ale myslim si, ze to bud predtim meli spatne napsany a nebo zmenili ceny, protoze sem se divila, ze se cena najednou zlomi z celkem maly castky na cca trojnasobek prave pridanim jednoho tricka.

    tak sem ted vybrala zcela nahodny tricko v cene 20 dolaru a shipping mi to pise:
    1x 10.40
    2x 13.60
    3x 18.40
    4x 21.60
    5x 24.80
    6x 29.60
    7x a vic 36.65

    nevim, jestli to treba nezalezi jeste na cene tricek a nebo na hmotnosti.
    DASIK
    DASIK --- ---
    BECKO: kdyby bylo predani v Brne, tak by to nebyl problem ;)
    Premyslim, jak moc by byla vyhodna ta hromadna objednavka, libi se mi asi 4 ...
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    DASIK: jés, ajem.
    BECKO
    BECKO --- ---
    z vyškova jeden akorát .)
    DASIK
    DASIK --- ---
    Bylo by dobry rozepsat to postovny na nastenku.
    A neni tady nekdo z Brna, kdo by chtel objednavat?
    TUILE
    TUILE --- ---
    postovny do deviti tricek vcetne je 10-13 USD (*cca 18,0 = cca 200 kc)
    postovny za deset tricek a vic je 35 USD (= 630 kc)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    MERCEDES: a postovny ted vyjde na ...... czk?!
    TUILE
    TUILE --- ---
    sem si trosku zapocitala - pocitala sem s tim, ze chci 8 tricek a jesttli se mi vic vyplati nechat si je poslat ve dvou balickach po ctyrech (predpokladam, ze nebudu platit clo) nebo v jednom balicku po osmi (predpokladam, ze clo platit budu, ale zase usetrim na postovnym). pokud by ty dva balicky opravdu neclily, vyjde to levneji objednavat zvlast a priplatit si na postovnym. ale bohuzel ta jistota tam neni, takze kdyz je proclej, tak je to samozrejme drazsi. nejen o to postovny ale jeste o clo na tom postovnym.

    mate nekdo zkusenosti s tim, ze by vam to proclili, kdyz ste tam meli napsano dar?
    TUILE
    TUILE --- ---
    procleni je 19 procent z ceny trik a tri a pul procenta z celkovy ceny. teda myslim, uplne jista si nejsem. ale je to nejak podobne.
    MERCEDES
    MERCEDES --- ---
    TECZKA: Ja kdyz mela objednavku 8 trik, tak to bylo 566Kc
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    je nejak zjistitelny, kolik vyjde procleni?!
    ELIS
    ELIS --- ---
    QWITI: no jasne, to je tak na jedno, pisu, ze pokud je to kolem toho... Mela sem objednavku asi za pade.
    ELIS
    ELIS --- ---
    ROXY: No jiste to neni, objednavala jsem od nich jen jednou - ani jsem tam nemela napsane gift, prislo to velmi rychle a zadnej problem. A myslim i jini lidi rikali, ze kdyz si objednali dve, tak bez problemu. Ted nemuzu dohledat tu presnou cenu, do ktere je to osvobozene (mozna 30 USD, 22 eur), myslim, ze pokud to o moc tuhle castku nepresahne, tak na to kaslou (pokud se spatne nevyspali:)).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam