• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    je nejak zjistitelny, kolik vyjde procleni?!
    ELIS
    ELIS --- ---
    QWITI: no jasne, to je tak na jedno, pisu, ze pokud je to kolem toho... Mela sem objednavku asi za pade.
    ELIS
    ELIS --- ---
    ROXY: No jiste to neni, objednavala jsem od nich jen jednou - ani jsem tam nemela napsane gift, prislo to velmi rychle a zadnej problem. A myslim i jini lidi rikali, ze kdyz si objednali dve, tak bez problemu. Ted nemuzu dohledat tu presnou cenu, do ktere je to osvobozene (mozna 30 USD, 22 eur), myslim, ze pokud to o moc tuhle castku nepresahne, tak na to kaslou (pokud se spatne nevyspali:)).
    ROXY
    ROXY --- ---
    ELIS: když takhle objednáváš třeba ty dvě, tak tě clo vždycky jistě mine?
    ELIS
    ELIS --- ---
    Ja furt nak nechapu, v cem ma spolecna objednavka vyhodu? Na postovnym se stejne neusetri, kdyz se napari clo... Si radsi zas objednam dve sama a mam to bez cla a bez reseni predavek, spatnejch objednavek a ja nevim ceho... :)
    MERCEDES
    MERCEDES --- ---
    ja dve.
    do konce unora nejlip doma, fer.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ROXY: ,TECZKA: ok, jak na to pospichate? videla bych to na deadline kolem pulky unora, at je mame do konce mesice doma, co?
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    SARKALINA: Teczka bere 2až3ksy
    ROXY
    ROXY --- ---
    SARKALINA: mě tam hoď klidně taky.-) kusy ještě nevim, ale 1-2
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ok, zacnu zajemce o hromadnou objednavku hazet do zahlavi..kdyztak uvedte pocet ks..
    MERCEDES
    MERCEDES --- ---
    Jinak k objednavce bych se taky pripojila
    MERCEDES
    MERCEDES --- ---
    DIVA: podle mne by nemeli byt.Ja mam 8 kusu ruznych designu a vsechny stejne velikosti. Rozdil muzes citit, jen kdyz ma triko mensi gramaz, tak se snadneji roztahne.
    KATIA
    KATIA --- ---
    SARKALINA: nam balik po 4 proclili, meli jste asi stesti ;)
    DIVA
    DIVA --- ---
    jsou mezi různými designy stejné velikosti výrazné velikostní rozdíly?
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    QWITI: mam rapelling gang (to nahore) ..
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    mam doma 3, ctvrty kousek na ceste .. pochopitelne book:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    JOHNNY: hm .-[ Myslim ze to muzem zkusit resit kolektivne,...protoze je teda zrejmy, ze je chyba v zelve, nikoliv v pracce ..

    resil jste s nima nekdo reklamaci? jak to probihalo?

    ja jsem treba doobjednavala jedno triko mejlem, ale bohuzel tenhle zpusob jejich system neakceptuje (coz chapu)...omluvili se mi a udajne mi tuhle nemoznost vyjit vstric vykompenzujou nakejma bodama .)

    QWITI: fer .-]

    jinak jsme objednavali baliky po 4 a prosly bez cla...takze pokud tohle nechcete resit, doporucuju tenhle pocet
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    SARKALINA: uplne stejna zkusenost, ted sem ho vyndal z pracky a rikal sem si, ze je asi listopad(trochu mi opadal stromecek)
    QWITI: mam stejny, fakt super
    TUILE
    TUILE --- ---
    mily ma doma jedno tmave modry (there is nowhere to hide) ja sem prala poprvy ve studeny vode v ruce a teda docela to pustilo. tak doufam, ze pri dalsim prani uz voda nebude tak modra.
    ROXY
    ROXY --- ---
    ta gramáž je pro mě asi největší problém, ale to člověk z obrázku opravdu nepozná:-( já tak nemám ráda ty slaboučký trika co přes ně neni div vidět, normálně bych to nekoupila:-( takhle to asi holt ještě risknu... parádní na dbh je dýlka těch trik, takže až bude někdo objednávat se připojim a uvidíme co z toho zas vzejde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam