• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    SARKALINA: Jo jeste se chci zeptat,na kolik to teda vyjde,dik
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    SARKALINA: oki, v Pze sice nejsem, ale nemel by byt problem, aby mi to vyzvedla kamoska. Obj.chci jedno triko Tree, vel.S
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MERCEDES
    MERCEDES --- ---
    SARKALINA: pujdu do 4,takze objednavam sama.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    FYI, objednavat je budu po 4ks, je velka pravdepodobnost, ze se tak vyhnem clu.
    Pokud nekdo planujete objednat od 3ks vejs, doporucuju, at si to objednate sami na sebe.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SELMINEK: idealni by bylo osobni predani v pze..pri objednavani 2 a vic trik by se dalsi rozesilani po CR financne nejspis nevyplatilo
    DUKED
    DUKED --- ---
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    ja bych taky mela zajem. Jak to tady funguje? Komu mam co nahlasit a jak je to pak s rozesilanim a placenim?
    PHONO
    PHONO --- ---
    muzu se k vam pridat k hromadny objednavce ? komu mam nahlasit ktery ?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: hm, to je dobry vedet, tak to objedname nadvakrat .) kdyz jsem objednavala, zadnej kod mi to nehodilo..nebo sem si toho nevsimla..
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MERCEDES: netusim, o jakym kodu se bavite...pokud vim, tak ty kody fungovaly behem casu vanocniho..
    klidne to zorganizuju a prachy vyberu zalohama, zbytek byste doplatili podle toho, kolik by byl aktualni kurz..

    modely klido hazejte sem, ten klub od toho je..
    pokud se vam nechce, tak ke mne do posty,...ale do vzkazu hodte magicky "DBH", spolu s linkem na tricko, ,velikosti a poctem kusu...
    MERCEDES
    MERCEDES --- ---
    NIKI_21: mne to taky zajima.
    nejak organizacne, komu napsat presnou objednavku a komu poslat penize, jakym kurzem atd.
    Navic doufam, ze nejaky dobrak ma ten kod na slevu od posledni objednavky, mate nekdo?
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    a kdo to tedy objedná a jak s prachama?sorry že se tak blbě ptám..:-)
    ROXY
    ROXY --- ---
    kam teda psát kdo chce jaký konkrétní model?
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    Já si s kámoškou asi taky něco vemu
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Ahoj, já bych si určitě něco vzal, dám vědět včas:)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Mě zatím nezaujal žádnej design, když sem to zkoumala podrobněji, takže snad příště.
    ROXY
    ROXY --- ---
    TECZKA: taky jsem nevěděla, zda pro sebe M nebo L, vzala jsem L a myslim, že jsem dobře udělala, ale já už prostě nemusim trika co jsou mi tak úplně moc obepnutý (viz. fota sarkalina). a pokud jde o zaru, mám z ní jedno jediný triko, koupený před vánocema ve slevě, takový hnědý s jahodou a je to L (do emka jsem se taky narvala, ale přišlo mi moc uplý a necejtila jsem se v něm), právě podle rozměrů toho trika ze zary jsem porovnávala míry DBH. přítel nosí normálně obvykle L, ale vzali sme XL a myslim, že ok. chce to prostě přeměřit a podle toho objednat.
    TUILE
    TUILE --- ---
    svymu chlapovi sem kupovala M a bylo mu dobre, normalne nosi taky M
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam