• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    a kdo to tedy objedná a jak s prachama?sorry že se tak blbě ptám..:-)
    ROXY
    ROXY --- ---
    kam teda psát kdo chce jaký konkrétní model?
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    Já si s kámoškou asi taky něco vemu
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Ahoj, já bych si určitě něco vzal, dám vědět včas:)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Mě zatím nezaujal žádnej design, když sem to zkoumala podrobněji, takže snad příště.
    ROXY
    ROXY --- ---
    TECZKA: taky jsem nevěděla, zda pro sebe M nebo L, vzala jsem L a myslim, že jsem dobře udělala, ale já už prostě nemusim trika co jsou mi tak úplně moc obepnutý (viz. fota sarkalina). a pokud jde o zaru, mám z ní jedno jediný triko, koupený před vánocema ve slevě, takový hnědý s jahodou a je to L (do emka jsem se taky narvala, ale přišlo mi moc uplý a necejtila jsem se v něm), právě podle rozměrů toho trika ze zary jsem porovnávala míry DBH. přítel nosí normálně obvykle L, ale vzali sme XL a myslim, že ok. chce to prostě přeměřit a podle toho objednat.
    TUILE
    TUILE --- ---
    svymu chlapovi sem kupovala M a bylo mu dobre, normalne nosi taky M
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    asi radeji risknu L, s tim, ze si ho zuzim, nez naopak.)
    a co pansky? chci brat jedno XLko, ale potrebuju aby bylo opravdu XL...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: budes spokojena..ma peknej ackovej strih a dela zenam hezka tela .=]]]

    TECZKA: s trikama made by zara nemam bohuzel zkusenosti, ale co jsem je zahlidla na raminkach..jsou vetsi nez dbh..zkus se optat, jestli tu nekdo neobjednaval Lko
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    SARKALINA: vypadaji hrozne maly..

    v Zare mivaj casto strihove dost podobny trika, taky delsi, nevite, zda se shodujou i velikostne?!
    mam tohle treba (tady tedy vypada hrozne vytahane):
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Mka

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ok, takze deadline objednavani stanovuju na 12.2.2008
    ROXY
    ROXY --- ---
    ELLA: mně přijdou o malinko menší než běžný velikosti... ale dlouhý jsou opravdu dost:-) nejlepší je mrknout na míry a porovnat s nějakým tvým tričkem, podle toho jsem objednala já...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ELLA: trika mi prijdou v porovnani s jinejma znackama uzsi, velikosti odpovidaj a na ledviny ti rozhodne tahnout nebude
    DIVA
    DIVA --- ---
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ty co jsou v zahlavi, to nejspis budou resit hromadne, objednavku planujem do pulky unora
    REEFER
    REEFER --- ---
    no kdyztak to spojime! :D
    REEFER
    REEFER --- ---
    narazil sem tu na to a tyjo taky bych si objednal. resite to teda hromadne tady skrz klub nebo jedete na vlastni pest?
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    ELIS: fajn, dík :)
    ELIS
    ELIS --- ---
    ROSADKO: Uplne normalni tricko:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam