• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BRUISE: temer kazdej den se rodi novej dyzajn...a dokonce si je muzes vylistovat, jak sly po sobe .)
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    Jak casto ty trika meni? Ja se na ne muzu divat tri dny po sobe a pokazde tam najdu neco novyho. A ted nevim jestli se vzdycky soustreduji na jine, nebo se fakt meni :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ELLA: co na tom nechapes??

    jinak teda ja uz trikrat objednavala po dvou trickach, jednou snad po trech a nikdy zadny clo, nic...jako postovny 7 USD na triko, kdyz bere clovek dve mi prijde jako nic a je to tak malinky, ze mi to postacka da i do kasliku, takze ani zadnej opruz s chozenim na postu...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SELMINEK: no problem .) slevu jsme taky nemeli, ted to zkusime taky nejak vykoumat.
    TUILE
    TUILE --- ---
    SELMINEK: jisty to neni. je to o nahode.
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    A jeste by me zajimalo, jestli teda muzu, je to nejak zjistene, ze pokud se objedna do4kusu,tak do toho celnici nelezou?
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    Aha,tak to je tak stejne.Mno uz mam doma3,objednavali js jich8,meli js sice slevu15%,ale celnici nam naparili clo,takze nas vyslo jedno na 480Kc. Proto js se ptala. Ted mi pise jeste kamoska, ze chce taky nejake, takze to rusim a objednavam sama na sebe. Promin,doufam,ze se nbudes zlobit. Kazdopadne dik mooc za info:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    cena trika + postovny/4
    jen pro tvou predstavu..ctyri trika v cene $20, $20, $20 a $25 vysly s postovnym na 1881,-
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    SARKALINA: Jo jeste se chci zeptat,na kolik to teda vyjde,dik
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    SARKALINA: oki, v Pze sice nejsem, ale nemel by byt problem, aby mi to vyzvedla kamoska. Obj.chci jedno triko Tree, vel.S
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MERCEDES
    MERCEDES --- ---
    SARKALINA: pujdu do 4,takze objednavam sama.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    FYI, objednavat je budu po 4ks, je velka pravdepodobnost, ze se tak vyhnem clu.
    Pokud nekdo planujete objednat od 3ks vejs, doporucuju, at si to objednate sami na sebe.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SELMINEK: idealni by bylo osobni predani v pze..pri objednavani 2 a vic trik by se dalsi rozesilani po CR financne nejspis nevyplatilo
    DUKED
    DUKED --- ---
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    ja bych taky mela zajem. Jak to tady funguje? Komu mam co nahlasit a jak je to pak s rozesilanim a placenim?
    PHONO
    PHONO --- ---
    muzu se k vam pridat k hromadny objednavce ? komu mam nahlasit ktery ?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: hm, to je dobry vedet, tak to objedname nadvakrat .) kdyz jsem objednavala, zadnej kod mi to nehodilo..nebo sem si toho nevsimla..
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MERCEDES: netusim, o jakym kodu se bavite...pokud vim, tak ty kody fungovaly behem casu vanocniho..
    klidne to zorganizuju a prachy vyberu zalohama, zbytek byste doplatili podle toho, kolik by byl aktualni kurz..

    modely klido hazejte sem, ten klub od toho je..
    pokud se vam nechce, tak ke mne do posty,...ale do vzkazu hodte magicky "DBH", spolu s linkem na tricko, ,velikosti a poctem kusu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam