• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    LENACH
    LENACH --- ---
    SARKALINA: diky!:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TRIGA JSOU OBJEDNANY, JAKMILE DORAZEJ, BUDU VAS INDIVIDUALNE INFORMOVAT DO POSTY.
    LENACH
    LENACH --- ---
    SARKALINA: nene pokud ty miry co uvadeji sedi, tak M by melo byt okej,dik
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LENACH: jestli to jeste potrebujes zmenit, tak supsup
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    CMLKA: oni to budou možná ti celníci (i když - 4 kousky, jeto moc?), pač samozřejmě obj. v profilu mám a poslali mi už 3.1. zprávu, že odesláno.
    LENACH
    LENACH --- ---
    LUKOYE: L uply na tele? a si velky? si me ted uplne roztotok, sem ojednala M tak snad mu to nebude maly...ty rozmery co tam uvadi sedi?zkusenosti?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DASIK: hele to s tvoji segrou je dost divny, ale karty maji vetsinou automaticky nastaveny limit na placeni pres net na 0,- Kc a clovek tam musi zavolat a nechat si to zmenit, coz muze byt ten problem...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    takze normalni kartou nezaplatim?! aj.
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    SARKALINA: bezva, ještě prosím tě k tomu tohle http://www.designbyhumans.com/shop/detail/1012?category=mens v Lku, děkuju moc
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Ještě by mě zajímalo jak je to s velikostí. Většinou mám L tak že je uplý na těle. Nicméně jednou bylo hodně těšný. XL mi je na druhou stranu někdy dost volný...:(
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Ahoj, tak vzhledem k doporučení o množství, budu objednávat čtyři trika, takže si to také nechám objenat sám. Každopádně díky za info a možná někdy v budoucnu, kdybych někoho hledal, tak se ozvu. čus

    Tímto mě prosím smázněte z nástěnky
    DASIK
    DASIK --- ---
    CMLKA: ja se v tom moc nevyznam ... da se platit do CR pres internetovy bankovnictvi - prevod na cislo uctu.
    No snad nam to nejakou kartou pujde, segra ma embosovanou, ale nejede ji pres ni paypal (od Komercni banky). Pritel nema embosovanou od Ceske sporitelny a paypal mu jede.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DASIK: no to samozrejme musi, elektronkou se pres net snad ani platit neda nebo jo??
    DASIK
    DASIK --- ---
    CMLKA: jakoukoliv, stejne jako do CR? Nemusi byt treba embosovana? Diky
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DASIK: normalne kartou
    DASIK
    DASIK --- ---
    Jak se jim zaplati objednavka, pres paypal?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LENACH: ok
    LUCIANA: ok
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KOUDY: pocitej radsi 14 dni
    LENACH
    LENACH --- ---
    ja bych tohle v M,jestli probehne ta hromadna objednavka,pokud ne tak aspon dejte vedet..dik http://www.designbyhumans.com/shop/detail/1543?category=mens
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam