• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Prosím jestli budete objednávat, tak mi přihoďte tohle http://www.designbyhumans.com/shop/detail/1386?category=womens v Sku
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SARKALINA: kdy tak cca prijdou? :)
    ELIS
    ELIS --- ---
    No mne by zas nevadil klidne centak navic, mam i delsi:)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    imho jsou teda dlouhy az moc...me by stacilo tak o 5 cm kratsi...jedno sem si musela nechat zrkatit...
    DREADLESS
    DREADLESS --- ---
    ELIS: pritulkyne byla nadsena z toho, ze je dlouhy, taky nesnasi kraticky (s vyjimkou par tropickych modelu do teplych krajin). a tohle je luxusne dlouhy, rekl bych
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    tak my máme objednávku na 8 kusů tak taky objednávávme sami
    ELIS
    ELIS --- ---
    DREADLESS: vidis, to mi ani nedoslo - kratky tricka sem temer vytesnila z mysli (a ze skrine:) a soustredim se na ty delsi, tak mi to proste prijde jako standard:))
    a jinak dik;)
    DREADLESS
    DREADLESS --- ---
    ELIS: uplne normalni? spis krasne dlouhy, podle toho, co jsem zatim videl... a moc ti slusi teda. Tobe totiz slusi asi uplne vsechno ;]
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    SARKALINA: Diky, tak se mi to nezda :)
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    dnes jsem se zamilovala :) bukuju
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BRUISE: temer kazdej den se rodi novej dyzajn...a dokonce si je muzes vylistovat, jak sly po sobe .)
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    Jak casto ty trika meni? Ja se na ne muzu divat tri dny po sobe a pokazde tam najdu neco novyho. A ted nevim jestli se vzdycky soustreduji na jine, nebo se fakt meni :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ELLA: co na tom nechapes??

    jinak teda ja uz trikrat objednavala po dvou trickach, jednou snad po trech a nikdy zadny clo, nic...jako postovny 7 USD na triko, kdyz bere clovek dve mi prijde jako nic a je to tak malinky, ze mi to postacka da i do kasliku, takze ani zadnej opruz s chozenim na postu...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SELMINEK: no problem .) slevu jsme taky nemeli, ted to zkusime taky nejak vykoumat.
    TUILE
    TUILE --- ---
    SELMINEK: jisty to neni. je to o nahode.
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    A jeste by me zajimalo, jestli teda muzu, je to nejak zjistene, ze pokud se objedna do4kusu,tak do toho celnici nelezou?
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    Aha,tak to je tak stejne.Mno uz mam doma3,objednavali js jich8,meli js sice slevu15%,ale celnici nam naparili clo,takze nas vyslo jedno na 480Kc. Proto js se ptala. Ted mi pise jeste kamoska, ze chce taky nejake, takze to rusim a objednavam sama na sebe. Promin,doufam,ze se nbudes zlobit. Kazdopadne dik mooc za info:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    cena trika + postovny/4
    jen pro tvou predstavu..ctyri trika v cene $20, $20, $20 a $25 vysly s postovnym na 1881,-
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    SARKALINA: Jo jeste se chci zeptat,na kolik to teda vyjde,dik
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam