• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    PEEDIA
    PEEDIA --- ---
    QWITI: doslo bez problemu za 10 dni a bez cla..;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: ne-e, triga jsou ocekavany koncem mesice
    BECKO
    BECKO --- ---
    mě se zas na poště stává, že když mi posílaj cestovky do práce propagační materiály, katalogy atd a já sem třeba na obědě, dostanu výzvu, tak tam druhej den zajdu, paní mi za přepážkou řekne, že nechápe kde je chyba, ale ty balíky tam nejsou.. to se mi stalo už několikrát, bohužel neposílaj doporučeně, takže se můžu akorát tak rozčilovat
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    jako ja mam posledni dobou s postou takovy problemy, bezne me neupozornej na zasilku, pak mi treba prijde ta druha vyzva, ze jako ji u nich mam, ale krajni datum vyzvednuti je treba do druheho dne. Takze uz si to proste hlidam a volam na postu, nechapu, ze jsou tak neschopni...
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    tak tam má objednávka ze 31.12. se nakonec nezasekla u celníků, prostě ji pošta poslala zpět s tím, že je "nevyžádaná", šiš, sice mám přechodný bydliště, ale všechno ostatní mi tam normálně chodí. takže předminulý pátek to poslali znovu...jsem zvědavá ;-)
    SKYTHA
    SKYTHA --- ---
    SARKALINA :taky diky:)
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    TECZKA: Na netu se da platit i elektronickou, nerikam ze vsude, ale vetsinou uz jo.
    (u dbh urcite)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    SARKALINA: bezva, díky :)
    LENACH
    LENACH --- ---
    SARKALINA: diky!:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TRIGA JSOU OBJEDNANY, JAKMILE DORAZEJ, BUDU VAS INDIVIDUALNE INFORMOVAT DO POSTY.
    LENACH
    LENACH --- ---
    SARKALINA: nene pokud ty miry co uvadeji sedi, tak M by melo byt okej,dik
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LENACH: jestli to jeste potrebujes zmenit, tak supsup
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    CMLKA: oni to budou možná ti celníci (i když - 4 kousky, jeto moc?), pač samozřejmě obj. v profilu mám a poslali mi už 3.1. zprávu, že odesláno.
    LENACH
    LENACH --- ---
    LUKOYE: L uply na tele? a si velky? si me ted uplne roztotok, sem ojednala M tak snad mu to nebude maly...ty rozmery co tam uvadi sedi?zkusenosti?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DASIK: hele to s tvoji segrou je dost divny, ale karty maji vetsinou automaticky nastaveny limit na placeni pres net na 0,- Kc a clovek tam musi zavolat a nechat si to zmenit, coz muze byt ten problem...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    takze normalni kartou nezaplatim?! aj.
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    SARKALINA: bezva, ještě prosím tě k tomu tohle http://www.designbyhumans.com/shop/detail/1012?category=mens v Lku, děkuju moc
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Ještě by mě zajímalo jak je to s velikostí. Většinou mám L tak že je uplý na těle. Nicméně jednou bylo hodně těšný. XL mi je na druhou stranu někdy dost volný...:(
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Ahoj, tak vzhledem k doporučení o množství, budu objednávat čtyři trika, takže si to také nechám objenat sám. Každopádně díky za info a možná někdy v budoucnu, kdybych někoho hledal, tak se ozvu. čus

    Tímto mě prosím smázněte z nástěnky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam