• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    TODZO
    TODZO --- ---
    DOP: i celnici muzou byt jelita...:)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    TODZO: hele nekdy ti narazi clo i na zasilku za 800 co sem si tu tak vsimla, takze cekam
    DOP
    DOP --- ---
    TODZO: Postovny se do toho taky pocita, ptal jsem se na to primo toho celnika, protoze mi to prislo jako naprosta blbost platit CR za sluzbu vykonanou v USA, ale rekl mi, at zaplatim a neresim :)
    TODZO
    TODZO --- ---
    SQUZZA: pokud ti to neposila soukroma osoba, tak si uz rychtuj kacky na clo... v pripade zasilky od soukrome osoby se limit posouva na 6000,-
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    DOP: prave
    bych to neresila a cekala
    ted sem jich objednala deset a cekam.
    TODZO
    TODZO --- ---
    co ja vim tak clo se plati v pripade objednavky presahujici 1500,- ... do teto castky se nezapocitava postovne a existuje urcita tolerance... ja platil clo jen u objednavek pres 2000,-
    DOP
    DOP --- ---
    SQUZZA: Krome toho ani u 5 nemas jistotu, ze nic platit nebudes - behem vanoc mi prislo 5 a clo sem platit musel..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    jako za pet a pet kusu zaplatis strasny postovny ne, to uz mozna bude lepsi zaplatit to clo....?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    PSYKUK: damsky jsou uzsi a delsi, pansky dle ohlasu spis mensi nez klasicky, na ktery jsme zvykly.
    objednavala jsem veskery baliky po 4 ks a cekam na dodani, prvni varka prosla v pohode.
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    mam dotaz. asi se to tu resilo, ale nemam cas filtrovat?

    chceme objednat s kamosem dneska deset kusu. je lepsi objednat dve zasilky kuli celnikum? pet a pet? projde to v pohode?

    a velikosti jsou standartni bo o trochu mensi?

    diky
    PEEDIA
    PEEDIA --- ---
    DASIK: 5 kousku
    DASIK
    DASIK --- ---
    PEEDIA: kolik kusů?
    PEEDIA
    PEEDIA --- ---
    QWITI: doslo bez problemu za 10 dni a bez cla..;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: ne-e, triga jsou ocekavany koncem mesice
    BECKO
    BECKO --- ---
    mě se zas na poště stává, že když mi posílaj cestovky do práce propagační materiály, katalogy atd a já sem třeba na obědě, dostanu výzvu, tak tam druhej den zajdu, paní mi za přepážkou řekne, že nechápe kde je chyba, ale ty balíky tam nejsou.. to se mi stalo už několikrát, bohužel neposílaj doporučeně, takže se můžu akorát tak rozčilovat
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    jako ja mam posledni dobou s postou takovy problemy, bezne me neupozornej na zasilku, pak mi treba prijde ta druha vyzva, ze jako ji u nich mam, ale krajni datum vyzvednuti je treba do druheho dne. Takze uz si to proste hlidam a volam na postu, nechapu, ze jsou tak neschopni...
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    tak tam má objednávka ze 31.12. se nakonec nezasekla u celníků, prostě ji pošta poslala zpět s tím, že je "nevyžádaná", šiš, sice mám přechodný bydliště, ale všechno ostatní mi tam normálně chodí. takže předminulý pátek to poslali znovu...jsem zvědavá ;-)
    SKYTHA
    SKYTHA --- ---
    SARKALINA :taky diky:)
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    TECZKA: Na netu se da platit i elektronickou, nerikam ze vsude, ale vetsinou uz jo.
    (u dbh urcite)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    SARKALINA: bezva, díky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam