• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    TUILE
    TUILE --- ---
    BRUISE: to pansky mam. barva dobra (jen me vydesilo, ze to poustelo pri pravnim prani v ruce ve studeny vode a to docela dost), jen sou tam malo videt ty hvezdicky. ale jinak spokojenost.
    RADU
    RADU --- ---
    SARKALINA: snad ne...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RADU: oukej, diry jsem na nastenku nehodila, pochybuju, ze se to tyka cely serie
    RADU
    RADU --- ---
    ok. u pánskýho trika Booyah! nebo jak se to menuje sme měli 2 poměrně velký díry na boku...pak u dámskýho Circular Reasoning se oprala dost červená barva po prvnim vyprání, u toho tell you grandma zas je naprosto průsvitný triko a vypadá to fakt lacině.toť zatím vše:-)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RADU: sazej, s tim uz se zacalo a zatim nikdo jiny negativni reference nemel
    RADU
    RADU --- ---
    jinak se ségrou jich máme už hafo tak mě napadlo dát na nástěnku třeba seznam kdo co má a příp. reference na daný potisky( v případě něakýho zklamání, aby to varovalo ostatní a nemusel se tu každej ptát furt co ostatní na design "x"), což?:-)
    RADU
    RADU --- ---
    TECZKA: já taky nejsem z práglu ale pohybuju se tam a už sem ho viděla na dvou lidech a to se moc často mezi lidma v centru nepohybuju...ale bejt tebou kdyby se mi hodně líbilo tak taky do něj pudu:-)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    RADU: no to nijak prilis neresim, nikdy jsem ho na nikom nevidela a to mi staci.) im not from prague.
    RADU
    RADU --- ---
    TECZKA: tohle tu má hafo lidí...proto si ho neobjednávam.už si bohužel nepamatuju kdo..zeptej se v disuzi o trikách
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    TECZKA: jinak v breznovy objednavce bych si vzala dve trika, tentokrat na ne snad budou penize.)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    SQUZZA: bájo!
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    TECZKA: mam ho objednany a melo by kazdou chvili prijit, kze pak mohu pomoci ;)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    sim, nemate nekdo todle triko?
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/924?category=womens&show_photo=2
    mam na nej dlouho spadeno, ale na ty holce se mi hrozne nelibi, tak bych chtela nejakou jinou fotku, jak vypada obleceny.)
    RADU
    RADU --- ---
    nám přišly trika třeba i za 3 dny což v porovnání s třeba YP je naprosto jinej servis:-)a eště sou levnější než ty jejich...
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    Přišly mi tyhle dvě, za týden byly doma:
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/1367?category=womens
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/689?category=mens

    U toho pánskýho mě zklamala barva, vypadá už teď jako několikrát prané, dámský spokojenost. Materiál je u obou tenký, ale takových trik mám víc a nevadí mi to.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: no jestli to chapu dobre, tak triko, ktery dostanes zadara, je to na obrazku..tj. jejich "firemni"
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    upozornuju, ze ma dneska DBH akci, ktera konci v sobotu v 8.00 naseho casu
    RADU
    RADU --- ---
    DOP: proto tam píšu "imho";-))DBH byli ok na počátku-měli takovej hravej design, což se PODLE MĚ (ať si tu zas někdo nemyslí, že to myslim absolutně) poslední dobou říct moc nedá...jinak skvělá reakce!...:-D
    SARKALINA: tak to jooo-já od tý doby co sem si koupila to jedno bílý se už do jinejch bojim jít - je to konkrétně design Tell you grandma nebo tak něco..tak si na to ostatní dejte bacha a promyslete než ho příp. koupíte..
    DOP
    DOP --- ---
    RADU: Rict o trickach z threadless, ze maji o 100% promakanejsi designy mi prijde asi tak na urovni tvrzeni, ze Britney Spears ma slozitejsi a posluchacsky narocnejsi hudbu nez Mozart ;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RADU: fajn, dik za tip
    RADU: hele, ja ted mam jedno bily a oproti jinejm je podstatne silnejsi, az neprusvitny...takze ani ta bila se neda generalizovat

    ad threadless, mam od nich akorat jedno pansky...jak jsou na tom strihove damsky netusim...ale od DBH mi vyhovujou 100%
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam