• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    RADU: No tak si vem svoje oblíbený tričko, natáhni ho na postel, přeměř a srovnej s mírami na DBH, a budeš hned vědět jestli si objednat L, M nebo S. je to easy ne?

    třeba velikost "L" na DBH je přesně 31 x 22 palců
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LENACH: supr .)

    RADU: zalezi jakej zvolis zpusob doruceni..obvykle 1-2.5 tejdne
    RADU
    RADU --- ---
    jen tak by mě zajmalo-za jak dlouho vám to od nich přichází do schránky?
    LENACH
    LENACH --- ---
    SARKALINA: taky diky, panske eMko co jsem objednavala sedi akorat, ani velke ani male:)
    RADU
    RADU --- ---
    LUKOYE: tjn eště kdyby to ale sedělo...jak se tu už dost nedávno psalo, každý triko je naprosto jiný...já mam několik eLek a každý je mi naprosto jinak, jedno volný, druhý na tělo...sedí tak max. ta dýlka:-)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Timto dik za spolupraci vsem, kdo se ucastnili prvni hromadny objednavky a trika prevzali podle domluvy.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    TECZKA: tak je fakt hrozne husty!
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Někam do záhlaví by se mohlo poznamenat, že na DBH jsou přesné míry prodávaných velikostí na centimetr, takže každý si může přeměřit svoje oblíbené tričko a udělat si tak představu, jestli je větší či menší než to co by si rád koupil. Ušetřilo by to spoustu diskusí:)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    LUCIANA: Tak to ho mozno udas mne, este treba dohodnut s priatelom :)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    LUCIANA: to nevim, každopádně to znamená, že přítelovi je velký :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LUCIANA: zkusila bych pockat, jestli se nekdo neozve, mezitim zjistim, co je treba k reklamaci...ale imho te vyjde levnejs to udat tady
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NIKI_21: okej, pisu si.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    LUCIANA: Znamena to, ze toto tricko je mensie ako klasicke eLko?
    ROXY
    ROXY --- ---
    má tu někdo dámské metropolis a nebo ještě lépe the legendary smell of the flowers? váhám zda objednat, jde mi hlavně o to, aby to nebyla ta slaboučká průsvitná bavlna, uvítám vaše zkušenosti, dík.-)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    potřebovala bych jinou velikost trika, mám to tam poslat zpátky, co k tomu všechno přiložit a kolik se za to tak platí? případně pokud byste měli někdo zájem, tak bych prodala tohle triko http://www.designbyhumans.com/shop/detail/1013?category=mens v Lku
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/650?category=womens
    tak já bych prosila tohle v xl až někdo bude objednávat dejte vědět co a jak s penězma a
    tak
    RADU
    RADU --- ---
    teď mě napadá-sme někde hledali jak je to se clem a pokud si pamatuju tak je to omezený něakou cenovou hranicí která se dá vyhledat, proto sme nikdy možná nepomejšleli na objednání víc jak 5 ks...ale fakt už nevim...
    RADU
    RADU --- ---
    QWITI: a koliks tam měla trik?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: -//-
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NIKI_21: viz zahlavi .)

    RADU: jasne, jakykoliv informace jsou tu vitany, ale tvrdit, ze ti celnici balik s 5 trikama nechytnou, je mylny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam