• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    RADU
    RADU --- ---
    teď mě napadá-sme někde hledali jak je to se clem a pokud si pamatuju tak je to omezený něakou cenovou hranicí která se dá vyhledat, proto sme nikdy možná nepomejšleli na objednání víc jak 5 ks...ale fakt už nevim...
    RADU
    RADU --- ---
    QWITI: a koliks tam měla trik?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: -//-
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NIKI_21: viz zahlavi .)

    RADU: jasne, jakykoliv informace jsou tu vitany, ale tvrdit, ze ti celnici balik s 5 trikama nechytnou, je mylny.
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    kdo bude objednávat v březnu?asi bych něco vzala nakonec sme to neobjednali
    RADU
    RADU --- ---
    resp. sama sem to kdysi ocenila tak sem si myslela že se to ocení i tady mno..
    RADU
    RADU --- ---
    SARKALINA: to je to procento nejistoty, co je u všeho...prostě radila sem se kdysi při první objednávce s ostatníma a každej mi řek že za 5 trik ještě nedostali nikdy clo tak jen papouškuju tuhle informaci, kerou sem si sama ověřila, dál...myslim si že dost lidí si nemůže dovolit zbytečný vyhazování peněz, tak sem reagovala pro tyhle typy...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RADU: otazka miry aktivity celniku..
    RADU
    RADU --- ---
    SARKALINA: ano, stopro jistotu nemam, ale už sme objednávali xkrát a do 5 trik to nikdy se clem neni...a pak jistota "giftu" žeano...
    SQUZZA: když máš peníze tak oukej...mě by 4 kila mrzely...;-)
    RADU
    RADU --- ---
    SARKALINA: ano, stopro jistotu nemam, ale už sme objednávali xkrát a do 5 trik to nikdy se clem neni...a pak jistota "giftu" žeano...
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    btw co se tyce rozpocitavani clo/postovny a co je vyhodnejsi jsem lina nebavi a rozdily nejsou zas tak velky.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SARKALINA: hele asi jo pac na tom papire co je na balicku je o sto dolacu mensi castka.. sem na to koukala pak pozdeji
    to clo je tak 10% takze to asi po
    tys tam mela vzdy spravnou castku?M
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RADU: ? tu jistotu beres kde? .)

    SQUZZA: hele a nesekli se? to je hodne nizky clo...
    RADU
    RADU --- ---
    blbnu-vyšlo by tě to o to clo míň...poštovný je progresivní..
    RADU
    RADU --- ---
    SQUZZA: mno škoda že sis to nerozdělila na dvě objednávky...to bys z toho vyšla bez cla...ale zas poštovný navíc no..on si člověk asi nevybere..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    tak me v pondeli prisla objednavka z 21022008
    devet trik za neco kolem 220 USD
    clo 397
    takze to docela de :))
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    CMLKA: dlouhy rada ja i moje ledvinky :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    BRUISE: to pansky mam. barva dobra (jen me vydesilo, ze to poustelo pri pravnim prani v ruce ve studeny vode a to docela dost), jen sou tam malo videt ty hvezdicky. ale jinak spokojenost.
    RADU
    RADU --- ---
    SARKALINA: snad ne...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RADU: oukej, diry jsem na nastenku nehodila, pochybuju, ze se to tyka cely serie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam