• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    BECKO
    BECKO --- ---
    no osobně dycky když něco takovýho dělám pro nějakýho kamaráda, tak musim řešit buď reklamaci nebo nějakou podobnou vysírku ./
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    dobre no :)
    ale vzhledem k tomu, ze vim, co je s cizima objednavkama za stres, tak to proste nechapu, na tom se nic nemeni .)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    nektere veci se nedelaji pro penize, ale pro KARMU.) pocit, ze je Sarkaline pulka nyxu vdecna, je docela fajn. (i kdyz si za nej nic nekoupi)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SQUZZA: (a jestli mi ted parky fakt nekdo prinese, tak ti je nacpu do tunelu)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ENTENTYKY: spokojim se s podekovanim, kdyz vidim, ze dotycnej / dotycna ma radost.

    SQUZZA: ale rikam ti porad, ze mi staci tvuj usmev!
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ja sarce vzdycky prinesu veprovy parky. vim co ma rada. myslim, ze to oceni vic, nez penize :)
    BECKO
    BECKO --- ---
    achjo, koprovka je fajn přece
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    SARKALINA: tak ciste jako podekovani za namahu ne :) mne by to prislo normalni, abych se revansovala
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BECKO: nc .-]

    ENTENTYKY: hezky definovano. prijmy mam odjinud, nepotrebuju (a nechci) vydelavat timhle zpusobem
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    BECKO: ;))

    SARKALINA: takze to proste delas jen jako dobrej skutek? notyjo :) myslim, ze by bylo slusny, kdybys za to dostavala aspon nakou provizi od tech kupujicich ...
    BECKO
    BECKO --- ---
    SARKALINA: máš ráda koprovku?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    taktiku jsem doposud mela takovou, ze jsem objednavala baliky po 4 ks doufajic, ze nebudou procleny. v posledni varce celnici proclili (urcili hodnotu dph, ktera se mela zaplatit) ze 7 baliku 6...coz uz je dost. propocitavala sem, jestli by se vyplatilo objednat vsechny trika naraz (cimz by se usetrilo na postovnym), ale zas by bylo na trika uvaleny i clo a muselo by se s celnikama vykomunikovat, ze se jedna o trika pro osobni potrebu.

    takze varianta mensich objednavek je porad nejschudnejsi, protoze sance, ze maly baliky nechytnou, nejaka porad je.

    klub sem zakladala proto, aby se tu dohadovaly hromadny objednavky a je mi jedno, jestli tak budete cinit mezi sebou, nebo jestli to pujde preze me.
    beru to tak, ze nektery lidi nemaj platebni kartu a je jim pohodlnejsi, dojet si pro triko do centra, nez vyrizovat papirovani kolem. takovejm rada pomuzu. zatim byla se vsema lidma slusna domluva a panuje tu vzajemna duvera.

    pokud mate nekdo dalsi dotazy, tak se klidne ptejte.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    sarkalina je vseobjimajici dobro
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ja prave taky ne - a fakt se divim
    protoze osobne uz si zadny cizi objednavky na triko neberu - je tady totiz ta neprijemna moznost, ze se to muze ztratit (sice nestava casto, ale obcas jo) a na to nemam nervy ;) zvlast pokud by to byly objednavky vtakovym mnozstvi
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    GEISHA: ale pokud to sarkalina dela tak, ze objednava vic baliku po 5 (aby je nechytli celnici), jak jsem tady snad nekde cetla - tak to pak ztraci taky smysl, ne?
    PJETKA
    PJETKA --- ---
    stíhám se ještě přidat k objednávce???
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    a to ze zaplatis dphacko na jakykoli mnozstvi, je vlastne uplne normalni, pac cokoli co sem doveze nakej dovozce, musi napadit dph, kery pak zaplati koncovej zakaznik
    L_UKAS
    L_UKAS --- ---
    nojo.. lidi by měli informovat, co to vlastně platili.. DPH či CLO? jako clo je prej od 6000,-, tže, kdo platil něco navíc při menší částce, tak to asi bylo DPH.. tže asi jak píše squzza..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    co sme se bavili, tak to co platis kdyz ti to odchytej celnici, zatim vzdy bylo dphacko
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    L_UKAS: To je bohapusta teoria, mala som objednavku za ca 100$, preclene.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam