• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    QWITI: ja objednavala 17.4.,penize odesly az 5.5. ne email, jestli uz odeslali neodpovedelíi vubec... no doufam, ze dojdou brzy... ://
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    no ja objednavala pred 14 dnema pro par lidi kdyz meli tech -25% a prislo mi jen potvrzeni objednavky a na karte je porad jen blokace
    psala jsem jim uz pred tydnem co se deje a odpovedeli ze odeslou zitra (tj 25.4.) ..no a situace porad stejna, jeste nic neposlali..tak jsem jim dneska napsala po 2..uvidime
    NOA
    NOA --- ---
    vsak my vime, ze nejsi ty ta brzda .)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    kdo si pocka, ten se docka .-P
    ne, je mi lito, ale baliky dorazily jen z 50%, musim jeste pockat..
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    taky popravde nemuzu dospat :)
    NOA
    NOA --- ---
    jak rikat zega :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SQUZZA: nejpozitivnejsi na tom je, ze uz si vsimli talentovanyho dagnise a SNAD mu vyprintej vic dyzajnu...hoch se cini..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SARKALINA: tohle jsem videla uz to je bozi ;)
    FRETKA
    FRETKA --- ---
    dik
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    FRETKA: hodila sem te do zahlavi
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    porodili mouchu .)
    FRETKA
    FRETKA --- ---
    Cau, bude niekto objednavat?? Chcem len jedno tricko,
    a som v Prahe. Bol by niekto ochotny??
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    BOO: jestli jo tak sorac, ale ja cetla namatkou jednou toto http://www.dovoz-z-usa.cz/clo-z-usa-a-dph/ viz. 'odstavec osvobozeni od cla' a uz jsem to dal nezkoumala (chtěla jsem to najít na webovkách celní správy, ale došla mi rychle trpělivost). Navíc my měli minule hodnotu trik asi 3600 Kč a napařili nám obé, clo i dph..
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    SARKALINA: já četla, že od cla jsou osvobozeny zásilky do 22 eur, tzv. nepatrné hodnoty.. dost často se ale stane, že i dražší balíček nechytnou a neproclí.. 6000 je podle mne hodně určitě..
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SHEDLO: zadny slevy nemame, ziju v domneni, ze se clo plati az tehdy, kdyz balik presahne urcitou hodnotu..(6000,-Kc?)
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    SARKALINA: tak to je dobrý:) celý Čechy v dhb:)).. ale my při první objednávce, 9 trik, platili dph i clo.. no asi jsme to tehdy přesáhli i tak, u vás není díky těm slevám limit pro clo přesažen nebo?
    nicméně je to zlo, celníci pojeb...
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    60 tak to je slusnej naklad :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SHEDLO: jj, propocitavala jsem to a melo by to bejt nejvyhodnejsi. a to dokonce i za predpokladu, ze ti nejakej ten balik odchytej. protoze sem objednavala kolem 60 trik (!!!!), uchylila jsem se i k balikum po 11 a 12 ks, ktery dohcku neuniknou, ale jeste by se mely vyhnout clu..
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    BOO: jo maji na sobe moje eska a pupky pretekaj:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam