• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM

    ~~~ZKUŠENOSTI~~~
    ~~~HROMADNÝ OBJEDNÁVKY~~~
    ~~~FOTA~~~

    Pokud chcete na HOME, uveďte do svýho postu "HOME", název trika a jeho .jpg formát (medium).
    rozbalit záhlaví
    BECKO
    BECKO --- ---
    WOOK: výborný, určitě objednám
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    WOOK: neeee! ja musim setrit! ;)

    mimochodem nikde jsem tam nenasla dylku
    WOOK
    WOOK --- ---
    nahodou jsem narazila na dalsi 'trickovou' stranku. myslim, ze tady by to mohlo nekoho zajimat - http://www.uneetee.com/category/collections.asp
    BECKO
    BECKO --- ---
    SHEDLO: něco papírovýho sem na tom triku nalepený měla, ale nečetla sem a hodila to do pračky rovnou .) tohle mi fakt nikdy nedělalo
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    BECKO: nevím čím to je (mělas tam taky tu cedulku že jde o novou metodu potisku? třeba to není udělané stejně..), zkrátka jsem musela látku od sebe odlepovat, abych si to mohla obléct a to i po včerejším vyprání..
    BECKO
    BECKO --- ---
    SHEDLO: já ho mám a nikde se mi nelepí
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    BOO: díky:)
    musim ale žalovat zase:) triko Blackbird's Attackin' in the Dead 'O' Night se mi i po vyprání lepí na záda šíleným způsobem, doufám, že časem se to zlepší (a to na něj přilípli vzkaz, že je potisk dělanej zcela novou metodou a ať si ho užiju:))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    denne cca 50 - 80 objednavek..
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    my mame posledni objenavku z 20. 4., zatim nic neprislo, na email taky zadna reakce.. uplne koukam - to jsem u nich jeste nezazila - asi toho maji moc, no
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    QWITI: Nám to odeslali 2.4. a přišlo až teď.. ale snad už se to na celnicích zlepšilo..
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    QWITI: ja objednavala 17.4.,penize odesly az 5.5. ne email, jestli uz odeslali neodpovedelíi vubec... no doufam, ze dojdou brzy... ://
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    no ja objednavala pred 14 dnema pro par lidi kdyz meli tech -25% a prislo mi jen potvrzeni objednavky a na karte je porad jen blokace
    psala jsem jim uz pred tydnem co se deje a odpovedeli ze odeslou zitra (tj 25.4.) ..no a situace porad stejna, jeste nic neposlali..tak jsem jim dneska napsala po 2..uvidime
    NOA
    NOA --- ---
    vsak my vime, ze nejsi ty ta brzda .)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    kdo si pocka, ten se docka .-P
    ne, je mi lito, ale baliky dorazily jen z 50%, musim jeste pockat..
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    taky popravde nemuzu dospat :)
    NOA
    NOA --- ---
    jak rikat zega :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SQUZZA: nejpozitivnejsi na tom je, ze uz si vsimli talentovanyho dagnise a SNAD mu vyprintej vic dyzajnu...hoch se cini..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SARKALINA: tohle jsem videla uz to je bozi ;)
    FRETKA
    FRETKA --- ---
    dik
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    FRETKA: hodila sem te do zahlavi
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    porodili mouchu .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam