• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM

    ~~~ZKUŠENOSTI~~~
    ~~~HROMADNÝ OBJEDNÁVKY~~~
    ~~~FOTA~~~

    Pokud chcete na HOME, uveďte do svýho postu "HOME", název trika a jeho .jpg formát (medium).
    rozbalit záhlaví
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    RADU: hm, také z toho nemám radost..
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    RADU: asi tak...doufam,ze tam toho moc nemaj...:-)
    RADU
    RADU --- ---
    SARKALINA: hmm takže originalita dbh designů je ta tam totálně...na jednu stranu radost ale zas na druhou člověk šel do toho zejména že to tu nikdo moc nenosil...(muj názor)
    LULU
    LULU --- ---
    SARKALINA: JO! to je von :))))
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Tak to sa tesim na hracky :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---


    a liny lemry bych nerekla, spis toho maj strasne moc a organizacne to proste nezvladaj no .-/
    LULU
    LULU --- ---
    jo koukam, ze web jeste nejede, tak je to Skolska 7, P1
    LULU
    LULU --- ---
    filtr mlci tak nahodim trosku reklamy... novej kram ve skolsky http://www.basmatee.cz a chystaj prej i nejaky ksefty s designbyhumans, ale prej jsou to naprosto neschopny lemry co se tyce jednani tak se ceka :)) ale maj tam spousty prima trig
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    to je v nebesich. situace je porad stejna. mam doma par baliku, ale na 60% z celkovy objednavky jeste porad cekam.
    PJETKA
    PJETKA --- ---
    už tu bude dubnová objednávka?
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    neobjednaval jste si uz nahodou nekdo neco z WOOK?
    BECKO
    BECKO --- ---
    WOOK: výborný, určitě objednám
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    WOOK: no Threadless ten zpusob navrhovani, prodeje vymyslel, jejich premie pro autory sou trosku jinde...
    WOOK
    WOOK --- ---
    BOO: mne je to v podstate jedno. to byla jen takova poznamka. narazila jsem na ty stranky nahodou pres tohohle typa z DBH - http://www.jeffsheldon.com
    WOOK
    WOOK --- ---
    ONASYS: anebo je to naopak. kdo vi.)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    WOOK: neeee! ja musim setrit! ;)

    mimochodem nikde jsem tam nenasla dylku
    JSPARTRE
    JSPARTRE --- ---
    ahoj kdyby nekdo objednaval a nevadilo by mu objednat 3-5 trik navic urcite se ozvete dik
    WOOK
    WOOK --- ---
    nahodou jsem narazila na dalsi 'trickovou' stranku. myslim, ze tady by to mohlo nekoho zajimat - http://www.uneetee.com/category/collections.asp
    BECKO
    BECKO --- ---
    SHEDLO: něco papírovýho sem na tom triku nalepený měla, ale nečetla sem a hodila to do pračky rovnou .) tohle mi fakt nikdy nedělalo
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    BECKO: nevím čím to je (mělas tam taky tu cedulku že jde o novou metodu potisku? třeba to není udělané stejně..), zkrátka jsem musela látku od sebe odlepovat, abych si to mohla obléct a to i po včerejším vyprání..
    BECKO
    BECKO --- ---
    SHEDLO: já ho mám a nikde se mi nelepí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam