• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM

    ~~~ZKUŠENOSTI~~~
    ~~~HROMADNÝ OBJEDNÁVKY~~~
    ~~~FOTA~~~

    Pokud chcete na HOME, uveďte do svýho postu "HOME", název trika a jeho .jpg formát (medium).
    rozbalit záhlaví
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    TIGRE: hehe, jak vidíš, tak je:))
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    nj - navic kdyz uz tak me taky neprijde ze by praha byla zrovna takova vesnice abychom se vsichni potkavali :)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    Mate fakt srandovni problem, docela me zajima co vas na tom tak sere. Tak treba v praze budou stejny tricko mit 3-4lidi, to se stanete min originalni, ve svem okoli nebudete vnimany jako takovy originalni pasaci?
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    dneska jsem na Ohradě v Praze potkala buchti, která měla trígo od dhb co mám já!!! už se to šíříííííí.. feck!
    BECKO
    BECKO --- ---
    SARKALINA: skvělý!
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    jo to jo...ja jak jsem objednavala solo, tak mi ted DBH psali, ze soryy..ze presli na jinej system a ze uz neposilaj mejly o tom ze trika odeslali..a ze mam pocitat 4 tydny na doruceni..k tomu nakej casek na celnici ..rekla bych tak tyden-dva....jsem klidna :))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    taky uz nemuzu dospat...ale vedle v audtiku threadlessu maj koukam uplne stejnej problem, takze bych byla jeste par dni klidna
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    TRYSKOMYS: no jako pekna doba, co :))))
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    taky uz nemuzu dospat :))
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    jujky, nez se mi zobrazila ta fotka, tak sem myslela ze "je to tu!" znamena, ze tu je dubnova objednavka... :( ale naaajs
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    je to tu!
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    BARBORKA: asi tak nejak..
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    MAGGIE: presne, skolakum to navic vetsinou platej rodice, to spis kdyz si to platis sama tak vic premyslis o cene...
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    myslis, ze skolacci nebudou mit ve sbirce par tricek, kdyz se jim bude libit? nerekla bych, kdyz se tak podivam na ceny obleceni, co u nas na gymplu bezne studenti nosej..
    LULU
    LULU --- ---
    MAGGIE: no kdyz uz tak ty tricka budou urcite v jiny cenovy kategorii nez naka tovarni vyroba ze... takze minimalne skolacci nebudou mit ve sbirce 5 dbh :-)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    zalezi, v jakem mnozstvi to hodlaji prodavat..
    LULU
    LULU --- ---
    tak furt lepci nosit dbh, ktery bude mit maximalne par lidi nez takovy ty tricka z vaclavaku, ktery se prodavaj po tisicich
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    ale je to jen logicky dusledek poptavky - totez Nightmare, Emily atd.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    RADU: hm, také z toho nemám radost..
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    RADU: asi tak...doufam,ze tam toho moc nemaj...:-)
    RADU
    RADU --- ---
    SARKALINA: hmm takže originalita dbh designů je ta tam totálně...na jednu stranu radost ale zas na druhou člověk šel do toho zejména že to tu nikdo moc nenosil...(muj názor)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam