• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: skocit se zeptat na postu, jestli to nemas tam...a pak celnici.
    ja jsem objednavala pred 15.4. a stale nic
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    navic v tom shopu dbh triga jeste ani nemaj (dneska sem se tam byla podivat..) a jestli jich budou mit tolik, co od ostatnich ynacek (maj tam zatim jen 2,ale nayvz si bohuzel nepamatuju), tak to bude pro damy max 6 modelu ve vsech velikostech a tim to hasne... ael hracky tam maj pekny ;)
    PJETKA
    PJETKA --- ---
    taky nechápu, proč vám to vadí...furt budete originálnější než s trigem z běžnýho obchodu...přesně tak, na workshopu jsem si nechala natisknout obrázek jako hafo dalších a stejně jsem z něj měla radost...
    NOA
    NOA --- ---
    praha je takova prelidnena vesnice
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    TIGRE: hehe, jak vidíš, tak je:))
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    me to teda taky vubec nesere
    kdyz jdu na sitotiskovej workshop tak tam je treba dalsich 150 lidi co bude mit stejnej potisk.,...tak co:))
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    nj - navic kdyz uz tak me taky neprijde ze by praha byla zrovna takova vesnice abychom se vsichni potkavali :)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    Mate fakt srandovni problem, docela me zajima co vas na tom tak sere. Tak treba v praze budou stejny tricko mit 3-4lidi, to se stanete min originalni, ve svem okoli nebudete vnimany jako takovy originalni pasaci?
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    dneska jsem na Ohradě v Praze potkala buchti, která měla trígo od dhb co mám já!!! už se to šíříííííí.. feck!
    BECKO
    BECKO --- ---
    SARKALINA: skvělý!
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    jo to jo...ja jak jsem objednavala solo, tak mi ted DBH psali, ze soryy..ze presli na jinej system a ze uz neposilaj mejly o tom ze trika odeslali..a ze mam pocitat 4 tydny na doruceni..k tomu nakej casek na celnici ..rekla bych tak tyden-dva....jsem klidna :))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    taky uz nemuzu dospat...ale vedle v audtiku threadlessu maj koukam uplne stejnej problem, takze bych byla jeste par dni klidna
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    TRYSKOMYS: no jako pekna doba, co :))))
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    taky uz nemuzu dospat :))
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    jujky, nez se mi zobrazila ta fotka, tak sem myslela ze "je to tu!" znamena, ze tu je dubnova objednavka... :( ale naaajs
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    je to tu!
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    BARBORKA: asi tak nejak..
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    MAGGIE: presne, skolakum to navic vetsinou platej rodice, to spis kdyz si to platis sama tak vic premyslis o cene...
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    myslis, ze skolacci nebudou mit ve sbirce par tricek, kdyz se jim bude libit? nerekla bych, kdyz se tak podivam na ceny obleceni, co u nas na gymplu bezne studenti nosej..
    LULU
    LULU --- ---
    MAGGIE: no kdyz uz tak ty tricka budou urcite v jiny cenovy kategorii nez naka tovarni vyroba ze... takze minimalne skolacci nebudou mit ve sbirce 5 dbh :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam