• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    SARKALINA: uniknout muze vesmes kdekoliv to tezko zjistis jelikoz k tomu nakupovat z detailu obvykle staci cislo karty a jeji expirace, unik informaci se vypatrava dost tezko. obecne plati cim vetsi, serioznejsi, zabehlejsi obchod tim je riziko mensi, nicmene ne nutne nulove.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TIGRE: transakci bylo asi 10, v celkovy hodnote 45 litru.
    vsechno jsem si zaridila, kontaktovala i policii v HongKongu a tam to s nima resila, jednotlivy shopy, atd...ale spis by me zajimalo, kde ta informace unikla
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    SARKALINA: protest na transakci si predpokladam dala ? doufam ze ty udaje o karte neutekly z dbh - to srani se s protesty atd je dost voser.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    no tricka maji krasny, ale treba u The Little Star http://www.designbyhumans.com/shop/detail/1354?category=mens je celkem nekvalitni potisk a u obou (The Little Star a 99 monsters) mi z toho lezou nite....no hezky tricka, pohodlny, ale kvalita mi prijde nic moc....
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    super :/
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SHEDLO:
    MAGGIE:

    moji kartu v ruce nikdo nema, k udajum doslo ke zneuziti v indonesii a cine
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    SARKALINA: ja ne, ale pokud ma tvou kartu nekdo v ruce, neni problem ji pouzit, ne?

    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    SARKALINA: ale to jde teoreticky i tak, že někdo tvojí kartu jen vezme do ruky a přečte si údaje ne? vždycky člověk spoléhá na to, že tyhle firmy mají nějakej bezpečnostní systém.. dá se vůbec zpětně vysledovat, jak ke ztrátě údajů došlo?

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TRYSKOMYS: nakupuju u vetsiho poctu obchodniku
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    takze ti nekdo natvrdo vykrad ucet ?..platis casto pres net..nebo jen dbh?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SHEDLO: v mym pripade je to realita, tak me zajima, jestli jsem sama..
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    SARKALINA: ty jo nestraš, eště to tak:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    tyjo dik, si vazim toho, ze si vazite my aktivity..ale do budoucna to s dbh vidim dost blede..
    jeste uvidim, jak zareagujou a jak dorazi zbytek, ale nejspis si pockam, az to interne vyresej.


    btw, nestal se nekdo z vas, kdo objednaval u DBH, obeti kradeze karetnich udaju?
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    SARKALINA: jj jak rika Noa ses uzasna ze se o nas tak hezky staras :)
    NOA
    NOA --- ---
    SARKALINA: presne tak, respekt zes to cely zrealizovala neasi :)
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    SARKALINA: jasny, myslim, ze podle odezev i jinak jsou vsichni radi, ze do tolika kseftu vubec jdes...nepsala jsem to jen ohledne tvoji smuly. je logicky, ze cim mensi objednavka, tim mensi sance na problemy, at uz se clem nebo s dbh :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SARKALINA: hmmm, tak ja budu jeste cekat, a kdyz nedorazi, tak hold nedorazi...co se da delat
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    _AMBRA_: poppy nedorazilo, melo bejt v tom vcerejsim baliku .-/

    ANTIHERO: hromadnejch objednavek jsem se z tohohle duvodu taky bala, ale pri objednavani 66 trik proste na vyber moc neni...takze jsem si nechala poslat 8 malejch zasilek a 3 vetsi po 11-12 ks.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    naposledy jsme meli deset a v poho.. spis je toho na ne moc asi nebo co
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    moje nadseni nebere konce, reklamace byla vyrizena v rekordnim case 5 dni, z toho vikend + statni svatek. reklamovane triko poslano internationla first class, tedy asi proto. do vetsich objednavek ale nikdy nepujdu, myslim, ze balik nad 5 trik proste nezvladaji...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam