• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    To by me tada zajimalo jestli i jiny zeme maj tenhle problem...docela smutna predstava ze nasi celnici jsou nejvetsi zlodeji
    3COLOR
    3COLOR --- ---
    Kazdopadne by to clovek aspon mel "pojisteny" a nemusel se bat, co se na celnici u nas zase stane :( Me se jednou ztratila zasilka knizek z Amazonu, ale sam bohuzel nemuzu rict (nevim), kde presne se to ztratilo (jinak to byly hezky, velky, foto knizky, takze jestli to nekdo otevrel, mohly se mu libit). Amazon to nastesti prohlasil za ztraceny a poslali to zadarmo znovu.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: proto nabidnou drazsi alternativu, diky ktery balik budes moct trekovat..ale pochybuju, ze to nekdo od nas bude vyuzivat, kdyz platime clo i z postovnyho
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SUNNY_HELL: hm, to vykradeni karty bych s tim moc nespojovala, nerada bych nekoho krive obvinila. jen jsem se ptala, jestli nekdo nema obdobnej problem, abych je mohla vyskrtnout ze seznamu .)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: bohuzel no...ale pokud zasilky vykradaj celnici, pak by se to nejakym zpusobem melo zacit resit. Tu zasilku 11 trik, z ktery dorazilo jen 5...balili do 2 klasickejch plastikovejch baliku a zabalili do papirovy krabice. tzn, ze celnici ukradli celej jeden plastovej pytel se 6 trikama, vc. papirovy krabice...? wtf, kde to jsme?

    jasonovi jsem mj. odpovedela, ze si samo vazime, s jakou ochotou nase problemy resej, a ze samozrejme nechceme zadny pusobit...ale ze je cas od casu chyba i na jejich strane (pokud poslou jinou velikost, tak je to evidentni)
    obdrzela jsem kompenzaci v podobe DBH kreditu na 10 trik, coz je celkem dost, ale real penize mi nikdo nevrati, ani to clo samozrejme. zkusim se jeste obratit na celni urad a resit to s nima.
    SUNNY_HELL
    SUNNY_HELL --- ---
    SARKALINA: je to teda pekne na houby, ze se to tak deje, skoda, tricka byly super. kazdopadne i ode me a segry taky velkej dik za to, ze ses do toho tak vlozila, organizovala a hlavne v tom skoro 2 mesice mas pocitam hrube pres 20k plus o dalsi prachy te pripravili vykradenim karty... Fakt DIKY.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    PJETKA: stale..ale pristi tejden uy vam to rozdam a s tema, komu trika nedorazily, se nejak dohodnu...

    kdyztak mi piste do posty, jestli si chcete trika vyzvednout ve vrsovicich (ulice belocerkevska), nebo v jungmannce
    PJETKA
    PJETKA --- ---
    SARKALINA: tak to je pěkný...a zásilka z dubna stále nekompletní?
    KUHL
    KUHL --- ---
    :-(
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Ozval se mi Jason z DBH ohledne aktualni situace v CR...
    Udajne se narustajicim zpusobem mnozej problemy s celnikama, postou, vykradenejma zasilkama apod...a tudiz zvazujou, ze by Ceskou Republiku v pripade dalsich stiznosti vyskrtli ze zemi, kam dodavaj. Do mesice by meli prijit s novou shippping metodou, drazsi, ale trackovaci.
    Pokud se situace u nas nezlepsi, budou muset prijmout vyse zmineny opatreni.


    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: oo, dikec!! :)
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    Klido. Ale taktez budu potrebovat nekoho s uctem.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LABARCHA: hotovka
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    STEPHANIE:
    HUD1AI2:
    chcete hodit do zahlavi, ze shanite nakyho spoluobjednavatele?
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    Ok, dekuji za rady. Takze ted uz jen aby probehla odjednavka :) At se trochu rozsiri tricko staj.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    STEPHANIE: M, merim 174, vazim 60.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    jo a jinak na prevody jednotek muzu doporucit toto: http://www.jednotky.cz/delka/
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    HUD1AI2: idealni bude, kdyz nahodis motiv, kterej ji chces koupit, a oslovis konkretniho cloveka, kterej dany triko uz ma...
    mrkni na nastenku
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    velikosti: mam nekolik tricek ve veĺikosti L a musim rict, ze co barva a co objednavka, to jiny rozmery.. naposledy nam prisly tricka, ktery oproti tem predchozim maji mnohem vetsi sirku, a pritom se taky jedna o L

    u panskych bych rekla, ze jsou +- v takove velikosti, na jakou jsme tady v CR zvykli - pritel je obr, potrebuje XXL a jejich XXL je presne na nej + krasne dlouhy oproti trickum v CR
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    No zatim mam dve trika, obe jsou ve stejny velikosti, ale pritom kdyz je dam na sebe, tak kazdy je jiny (a nemyslim potisky :) ).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam