• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    DOP
    DOP --- ---
    Tak uz mi to prislo, ale misto 11 tricek mi prisel balik se 4 - oni to takle delej nebo co? A btw ceskej postak se neobtezoval ani zazvonit a nechal to vtipne pred dverma, kde to mohl kdokoliv zatahnout..
    RADU
    RADU --- ---
    teď sem třeba prala poprvé to bílý dámský triko jak je na něm motiv jen černou linkou a nahoře sou dva ptáčci jak zpívaj Haih! a to se mi po prvnim praní opralo tak že ta černá je jak jinde u trik co mam pět let...chjo..už mě začínaj fakt štvát s timhle.na to kolik toho maj a jak si myslim že je to pro ně dobrej byznys se něako poslední dobou nestaraj imho o tu kvalitu kerá je pro mě aspoň skoro nejdůležitějšim kritériem...
    RADU
    RADU --- ---
    ..nutno dodat ještě v KVALITNIM potisku
    RADU
    RADU --- ---
    měsíc a doufej že ti přijde všechno ve správný velikosti, potisku a pohlaví...:-)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    mesic
    DOP
    DOP --- ---
    Jak dlouho ted trva nez to poslou? Moje prvni objednavka byla za par dni, ale soucasnou jsem objednal skoro pred 14 dny a furt nic..
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    ja mam ted zalusk na tohle http://www.designbyhumans.com/shop/detail/2253?category=womens tak kdyby nekdo objednaval, hlasim se o M :)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    ja o 1...
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    Takze dotaz. Probehne nejaka objednavka v nejblizsi dobe? Ja osobne bych mel zajet tak cca o 7trik.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    neasi :)
    NOA
    NOA --- ---
    zeny, to je dyskrymynace!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MAGGIE: jj, do toho bych sla okamzite .)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    by me zajimalo, proc nektery potisky jsou jen v pansky verzi.. treba tohle je super, pritom v damskym neni :/

    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/2544?category=mens
    RADU
    RADU --- ---
    kdyby někomu došlo nechtěně triko v L a chtěl jinou velikost a chtěl by to eL prodat nechť se mi ozve do pošty.-)je dost možný že odkoupim
    LULU
    LULU --- ---
    jsem za, ale asi bych se jich zeptala jestli teda jeste posilaj neco do cech :)
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    SARKALINA: oukej, dikes :) tak uvidime...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TSCHIKO: ja mam od vcerejska novou, takze pokud vas nebude extra moc, muzem tomu dat pokus .)
    navic ten balik s tvym trikem jeste neni uplne doresenej a cekam, jestli poslou nahradu, nebo vratej penize..
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    LULU: tak jo, muzem objednat spolu, chci ci udelat radost za statnicovy prikori, ktery skonci v pondeli (at uz tak nebo tak) :) ale nemam embosku
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SARKALINA: ach tak
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    _AMBRA_: jj, samo ze vsimla, ustrihnuty jsou od prvopocatku a vyznam je jasnej - preci neprozradej, ktera pakistanska firma jim to sije za nakupku 1$ ze .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam