• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    jáá čekám, uvidíme co přijde :)
    AZERTHA
    AZERTHA --- ---
    duked, maggie: diky moc
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    LULU: v nasi rodine je uz pres 20 techto tricek a zatim nebyl zadny problem, az na tuto posledni objednavku
    LULU
    LULU --- ---
    na vychod se posilaj dycky nejaky pokazeny sunty... kdyz jsem red 7 lety kupovala marteny tak na krame vzdycky jedna bota z paru mela treba spatne nasity jazyk nebo mela jinej tvar spicka apod...
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    Na konci dubna jsme si se segrou objednaly tricka, ktery diky prodlouzene dodaci lhute prisly az na konci kvetna. Dve z nich byly spatne potiskly, tak jsme je na zaklade predchozi e-mailove domluvy s operatory poslaly zpet, chtely jsme vymenu. V patek prisly. Jedno OK, druhe jeste horsi nez to, ktere jsme pred tim reklamovaly. Prave jsem jim napsala rozhorceny dopis, co tedy mame delat, a jsem zvedava, co napisou.
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    mě se ty jejich designy líbí hodně, ale moc už mě nebaví ta jejich slabost pro ptáčky, srdíčka apod. :)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ja jsemtede teda dlouho nekoukala, ale mne se libi tohle dost, jak ma ty rohy vzadu ;))

    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    AZERTHA: jak se tu uz x-krat resilo - zeptej se primo nekoho, kdo to tricko ma, protoze co barva tricka/ motiv, to jiny rozmery.. vlastni zkusenost mi ukazala, ze cerny jsou nejvetsi, svetly nejmensi a treba zelena je neco mezi
    DUKED
    DUKED --- ---
    AZERTHA: http://www.designbyhumans.com/shop/size_chart/ ? palce na cm by nemely byt problem
    AZERTHA
    AZERTHA --- ---
    ahoj, nevite jestli jsou nekde zmereny holcici tricka na cm a pod a ne jen velikosti? pokousela sem se to najit, ale nepodarilo se. dik.
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    SARKALINA: aha, ja myslela, ze se zobrazuje, co kdo ma:) Oki then:) Do 14 dni pridam imho dalsi:)
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    dík za vyjádření, můžu s výběrem za tebou a pak si to vyzvednout u vás na krámě ?
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    TURIKAN: 550 je cena za ty drassi tricka 25dolaru, 20dolar jsou za 490, My k tomu taky samozrejme pripocitavame postovny, plus naklady, ktery jako obchod mame tj. my z toho bohuzel musime odvadet clo a pak dph
    a mj. to postovny pri malych objednavkach neni maly a taky u nas mas zaruku, ze kdyz ti poslou jinou velikost ci cokoliv jineho, tak to vyridime za tebe....proste ty tricka bereme stejne a jen davame moznost si objednat konkretni design, ale zase musis brat v potaz, ze pro nas, aby sme mohli fungovat je musime prodavat za tuto cenu
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    ale ten přepočet vícemeně funguje, tu částku předtím jsem plácnul od boku

    20 $ = 20 euro + poštovný nějaký .. cca těch 550,- jak říkáš
    LULU
    LULU --- ---
    neodeslou... vyjde to na 550 tusim
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    :)
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    aby to nepřislo do čech a oni na mě, ale mladý pane tady jste ve střední Evropě tady 20 Dolarů je 20 Euro, bohužel a odešlou mě k zemi s chladným úsměvem a cenovou CZ 950,- a podtím bude ještě nápis SLEVA
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    ale pořád jedna věc mě nahlodává bude to pořád za tu fajn cenu jako na webu ?
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    kouknu na to děkuju
    LULU
    LULU --- ---
    TURIKAN: neni treba - objednavame prostrednictvim [ Basmatee shop ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam