• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM

    ~~~ZKUŠENOSTI~~~
    ~~~HROMADNÝ OBJEDNÁVKY~~~
    ~~~FOTA~~~

    Pokud chcete na HOME, uveďte do svýho postu "HOME", název trika a jeho .jpg formát (medium).
    rozbalit záhlaví
    HANYZ
    HANYZ --- ---
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ja zkusim to mensi fakt
    ROXY
    ROXY --- ---
    SQUZZA: jsou tam rozlišený starý a nový velikosti... starý L (starší modely) odpovídá novýmu M (novější modely)... tyhle velikosti si objednávám já, ale některý mi seděj dobře, jiný jsou volnější:-( což je bohužel tak 50 na 50:-( to člověk dopředu nepozná... někdy si říkám, zda u těch co mi jsou větší nezkusit starý M (= nový S), ale zas se bojhim, že se do toho jentaktak narvu:-( je to vždycky trochu risk...
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    plz jak jim jdou ty velikosti ted..? ja uz si par mesicu nic neobjednala, ale co mam posledni treba tri ctyri zpet tak je mko dlouhy i siroky jak lko mi pride... nevim, jesi neobjednat spis sko
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    jinak prosim pridat na nastenku
    vlastnim:
    The legendary smell of the flowers...
    http://www.designbyhumans.com/products/full/4591_30_2.jpg
    - a to je uplne uzasny, miluju ho! :) a to i presto, ze se ty semisovy kyticky opraly (jak uz tu nekdo psal)

    Enlightenment
    http://www.designbyhumans.com/products/full/5394_20_1.jpg
    - drzi vsechno skvele, ale nejak mi nesedne ta tmave modra, jinak je vyborny
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    prosim nekdo nejake zkusenosti s tihle tricem?


    a
    SARKALINA: tohle je v pohode? koukam ze ho mas, tak prosim info...thnx
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    CMLKA: bane :) mam treba made of steel, ci jak se to jmenuje a tam to fakt neni ucelny :) Je to spis technologie vyroby. Kdyz se podivam treba na celopotisky od ontour, tak je to jiny kafe, ale pravda, taky jina cena :)
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    CMLKA: jasně dalo se očekávat že to nebude úplně dokonalý..tomu červenýmu sem tam na rukávech chybí barva nebo je ta bílá rozmázlá i mimo..ale jako v pohodě, mám doma barvy tak si ho můžu opravit :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LEANKA: hele to bude spis soucasti toho designu ne? respektive technologii vyroby... kdyz tam pisou each shirt unique,to znamena, ze se to pokazde povede jinak...to uz jsem u nekterych tricek videla...
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    LEANKA: jj, to sou presne ty mista. Mam taky nejaky kousky, kde sou tyhle mista spatny. Bud je tam moc barvy nebo chybi nebo je misty videt v ty barve, jak bylo to triko nejak pomuchlany.
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    HUD1AI2: úplně v pohodě, na něm je potisk bez chyby..ale na tom červenym s perama jsou sem tam chyby u krku a na rukávech..
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    LEANKA: A jak je to prosim te s kvalitou potisku u toho trika s kamerou? Docela se mi libilo, ale nemam uplne nejlepsi zkusenosti s jejich celopotiskama. Diky.
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    moje nový
    ve tmě svítí :)
    má potisk i na zádech
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    nechce nekdo z prahy tricko nebo dve? ze bysme meli nulovy postovny...
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    CMLKA: yesss :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAGGIE: very najs...tak ja asi po dlouhe dobe objednam....vlastne zvysili to clo co? takze uz se neplati vubec do 150 EUR nebo kolika??
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    CMLKA: jj, tohle je taky povedeny
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    dnesni je uplne nej! konecne po tak dlouhy dobe..

    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Zdravim, do online obchodu WearHouse.cz mi přišla zásilka nových triček DBH, především holčičích. Podívejte se a pokud byste měli o něco zájem nebo nějaké dotazy tak buď pošta nebo diskuze:
    [ WearHouse.cz - Exclusive Design & Author clothing ]
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    tak musim pochvalit DBH za fakt rychlou dodavku, 6. jsem objednala, 7. poslali a dneska, 13., mi to doslo. super
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ty jo, tak mam noveho oblibence..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam