• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    jinak prosim pridat na nastenku
    vlastnim:
    The legendary smell of the flowers...
    http://www.designbyhumans.com/products/full/4591_30_2.jpg
    - a to je uplne uzasny, miluju ho! :) a to i presto, ze se ty semisovy kyticky opraly (jak uz tu nekdo psal)

    Enlightenment
    http://www.designbyhumans.com/products/full/5394_20_1.jpg
    - drzi vsechno skvele, ale nejak mi nesedne ta tmave modra, jinak je vyborny
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    prosim nekdo nejake zkusenosti s tihle tricem?


    a
    SARKALINA: tohle je v pohode? koukam ze ho mas, tak prosim info...thnx
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    CMLKA: bane :) mam treba made of steel, ci jak se to jmenuje a tam to fakt neni ucelny :) Je to spis technologie vyroby. Kdyz se podivam treba na celopotisky od ontour, tak je to jiny kafe, ale pravda, taky jina cena :)
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    CMLKA: jasně dalo se očekávat že to nebude úplně dokonalý..tomu červenýmu sem tam na rukávech chybí barva nebo je ta bílá rozmázlá i mimo..ale jako v pohodě, mám doma barvy tak si ho můžu opravit :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LEANKA: hele to bude spis soucasti toho designu ne? respektive technologii vyroby... kdyz tam pisou each shirt unique,to znamena, ze se to pokazde povede jinak...to uz jsem u nekterych tricek videla...
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    LEANKA: jj, to sou presne ty mista. Mam taky nejaky kousky, kde sou tyhle mista spatny. Bud je tam moc barvy nebo chybi nebo je misty videt v ty barve, jak bylo to triko nejak pomuchlany.
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    HUD1AI2: úplně v pohodě, na něm je potisk bez chyby..ale na tom červenym s perama jsou sem tam chyby u krku a na rukávech..
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    LEANKA: A jak je to prosim te s kvalitou potisku u toho trika s kamerou? Docela se mi libilo, ale nemam uplne nejlepsi zkusenosti s jejich celopotiskama. Diky.
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    moje nový
    ve tmě svítí :)
    má potisk i na zádech
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    nechce nekdo z prahy tricko nebo dve? ze bysme meli nulovy postovny...
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    CMLKA: yesss :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAGGIE: very najs...tak ja asi po dlouhe dobe objednam....vlastne zvysili to clo co? takze uz se neplati vubec do 150 EUR nebo kolika??
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    CMLKA: jj, tohle je taky povedeny
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    dnesni je uplne nej! konecne po tak dlouhy dobe..

    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Zdravim, do online obchodu WearHouse.cz mi přišla zásilka nových triček DBH, především holčičích. Podívejte se a pokud byste měli o něco zájem nebo nějaké dotazy tak buď pošta nebo diskuze:
    [ WearHouse.cz - Exclusive Design & Author clothing ]
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    tak musim pochvalit DBH za fakt rychlou dodavku, 6. jsem objednala, 7. poslali a dneska, 13., mi to doslo. super
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ty jo, tak mam noveho oblibence..

    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    taky chvalim doruceni, sice jednou tolik co ROXY ale tyden je taky v pohode :)

    tohle a taky tohle pridat na nastenku pro reference, dikyyy
    ROXY
    ROXY --- ---
    nevěřim svým očím!:-) objednáno na silvestra a dneska, po pouhých 3 pracovních dnech, jsou doma!... co mě však bohužel nepřekvapilo je, že velikostě je to opět každej pes jiná ves, na webu uvedené míry jsou vskutku jen orientační... ale jinak spokojenost
    ROXY
    ROXY --- ---
    BOO: no, to už je jedno... objednala jsem opět staré L a pár v tom novém Mku a uvidim... přinejhorším je nabídnu a třeba se jich někdo rád ujme...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam