• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    KAREN
    KAREN --- ---
    MAGGIE: hlavne vyndat to triko z kalhot.)) hmm, mozna naky to "perfect" triko risknu, ale bojim se, aby to nebylo moje posledni od dbh;/
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---


    ehm.. mela jsem aspon zatahnout bricho a bradu, ja vim ;)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    moment :))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MAGGIE: nechtela bys trosku zapozovat a nafotit ho na sobe?
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    prodam panske tricko - XXL - uplne nove, pritelovi je velke, premerim, bude-li zajem - cena dohodou



    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/3733?category=1&page=2&sort=
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    KAREN: ty prechozi, puvodni celobavlnene, mi prijdou uplne v poho, co se tyce gramaze, takze tadyto je jen trochu slabsi - imho stale uplne v poho
    KAREN
    KAREN --- ---
    MAGGIE: este mnohem slabsi? no nazdar;/
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    no a jeste k tomu potisku - zkratka ten jelen mi prisel, ze bude z velky casti takovy jakoby tyrkysovy, ale diky tomu "ridsimu" potisku je to takovy bledsi, coz je mi lito, ale i tak je to hezky

    bohuzel byl blbej kurz, tak mi vyslo na 525 :(
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    jo a jsou vsechny tri z Guatemaly ;)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    SARKALINA: dylka trika imho stejna, co predchozi bavlneny, bily bude asi hodne prusvitny - tedy usuzuju z toho meho hnedeho, treba budou bily "pevnejsi" material
    SQUZZA: no ty novy no
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    MAGGIE: a je to to 50/50 jo
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MAGGIE: parada, dik za report. jak je to s dylkou trika?
    takze myslis bily nebrat, ze by byly jeste prusvitnejsi, nez ty soucasny?
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    recenze k tomuto tricku MAGGIE - oproti 100% bavlne mnohem slabsi, ale jinak material prijemny (umelotiny nemusim) - potisk ale tak trochu zklamal, je hodne svetly, cekala jsem vic nepruhledny - tedy na mem tricku, zbyle dve panske s jinym motivem a taky "Perfect Tee" jsou imho mnohem vydarenejsi; taky jsem tu resila tu velikost - driv jsem si objednavala L, ted mi sedi to nove M
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    pokud mate nekdo zajem, tak vyuzijte muj bonus - kod TPPGK5, diky kteremu budete mit 10% slevu na svou objednavku - plati do 29. 3.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    uvidime, co se z toho vyklube - mam i tricka, ktera nejsou 100% bavlna a presto jsou velice prijemna na noseni
    KAREN
    KAREN --- ---
    MAGGIE: hmm, mne se ten smajl nelibi, tak sem byla rada, ze to je vevnitr... ale jo, prezit se s tim da, stejne v tom miste mivam tasku pres rameno;)) material me trapi o dost vic;)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    KAREN: ten napis mi nepripada jako nejak vyrazny, takze to neresim, ale jsem taky zvedava, jaky bude ten material
    DUKED
    DUKED --- ---
    ja z tech jejich poslednich zmen nejsem vubec nadseny... jedine, co me tesi, ze par starych designu na bavlnenych se mi libi a pujdou koupit.
    KAREN
    KAREN --- ---
    jo, dejte vedet, jak je to s tim polyesterem - pro me je to taky neprijemny prekvapeni;/
    a btw. zacli davat na zadni licovou stranu tricek ten dbh smajl a napis - to je to, co bejvalo natisteny na rubovy strane jakoby misto cedulky?? napr. http://www.designbyhumans.com/product_images/0001/3769/EvoKoi_w_b_zoom.png

    to sou novoty toto... ,/
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MAGGIE: mno pak poreferuj, jak se nosi, taky sem na nej koukala..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam