• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOOCestování a výletování s dětmi a psy
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    když na výlet,tak třeba do jizerek;)) nově založený:http://www.nyx.cz/index.php/discussion/14574

    reference, typy na vychazku/stezku..atd..

    díky
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    www.pis.cz a tam si najdi kulturni akce v čr .... například tuto sobotu ve slaným probíhá pochod s pejsky :-)
    INDILL
    INDILL --- ---
    MARKYTKAK: juu diky:)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    INDILL: nevím co máš přesně na mysli, ale tohle se hodí vždy:
    http://www.hrady.cz/
    http://www.kudyznudy.cz/cs/index.html
    www.filmovamista.cz
    INDILL
    INDILL --- ---
    ahoj!

    neznate nejake stranky, ktere by odkazovaly na ruzne akce, zajimavosti, pozvanky nebo rarity ceskych mest?

    diky
    ZUZI_K
    ZUZI_K --- ---
    ohledne cestovani psu.... pro vycestovani kazda zeme si stanovi sva vlastni pravidla viz. www.mzv.cz nebo ambasada urcite zeme
    my ted cestujeme s pejskem do egyptu a nebylo jednoduche neco zjistit...nakonec je to takhle musi mit seriologicke vysetreni proti vztekline tzn. jestli ma v telicku dost ockovacich latek proti vztekline a od tohoto vysetreni se muze do zeme evropske unie vratit az za tri mesice a mam pocit ze anglie ma tuto lhutu sesti mesicni a ma tam toho daleko vice oni jsou na tohle pedanti, vim ze pejska bych mozna radeji nechala doma nez ho takhle trapit
    LOO
    LOO --- ---
    pes musi mit pas schengen neschengen.vice http://www.narodniregistr.cz/novinky.php?id=20
    MICI
    MICI --- ---
    Ahoj vsem, nevim jestli jsem tu spravne ale potrebuji poradit. Nevite o nejakem serveru kde jsou inzeraty na vymenne pobyty? neco jako moje deti na mesic u vas, vase zase za to na mesic u nas a nebo zaplatime za pobyt naseho ditete ve vasi rodine. setkal jste se s tim nekdo?
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    jeste k tomu michelinu - ne ze bych chtela trumfovat Pavlinciny zkusenosti ;) - nicmene da se tam kdyztak navolit v options "avoid tolls" (pripadne pridat "economical" verzi) a naplanuje vam cestu bez poplatku (pouze cenu PHM) - ruku do ohne bych za to nedala, ale dle nasich zkusenosti se tomu da verit....
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    LOO: ja to ted, bohuzel, neumim prave moc posoudit :( mozna jo, ale mozna ne...
    LOO
    LOO --- ---
    KACCABA: no hele tak no stres,mame to naprosto stejne:)
    MORGANA: tze vsici chtej jet na prelomu zari-rijna,tak to uz budes mit po zkouskach,ne? :)
    ...to by byla vyprava;DD
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    LOO: no urco by sme se tam mohli treba nekde srazit pokud tam budem ve stejnou dobu, ale my prave vubec jeste nevime kdy pojedem, vypada to na prelom zari/rijen, ale radsi sem s tema terminama opatrna, hlavne kdyby treba byli nemocny nebo tak..zname to :) navic sme v nakym planovani dost nemozny, takze to vetsinou nechavame na posledni chvili :)) ale urcite si teda dame vedet pred cestou :)
    By deticky byly pekne do paru :))))
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    KACCABA: to pujceni auta na miste jsme resili a cenove to nevychazi spatne (v podstate o neco mene nez naklady na cestu, akorat k tomu pak musi clovek pripocist jeste letenky) - mozna to tak letos tez udelame, jeste uvidime... kdyztak vam dam pak odkazy na nejaky mistni autopujcovny... loni jsme akorat vezli auto narvany az na strechu (byla jsem vypleskla z toho, abych neco nezapomnela), letos budu chytrejsi a vetsinu samozrejme necham doma :)

    LOO: je, hned bych jela taky... koukali jsme loni na pronajmy baraku a velky domy se daj sehnat pomerne dobre a levne, s malyma pro jednu rodinu je to dost na houby... akorat v zari mam zkousky :(
    LOO
    LOO --- ---
    KACCABA: kacabo kacabo tak pojedte na podzim do toho spana s nama a jazz hromadne;))
    EFIK: hned hazim na nastenku,vypada to luxusne:)
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    MORGANA: super odkaz, dik, neco takovyho sme hledali.
    Prave se tam na podzim chystame taky, ale porad jeste nevime jestli autem nebo letadlem + auto si pucit tam, i v ramci usetreni casu, moc ho nebude tak kazdej den dobrej.. Tak to urcite dej vedet jak to vypada s dvouletym :)) Nat je ted prave desnej zivel a moc si nedovedu predstavit co bude delat 20 hodin v sedacce...


    LOO: joo my nakonec esli autem tak taky asi kombem tak neviiim, no :)) taky bych radsi velkym :)))
    EFIK
    EFIK --- ---
    http://www.mohwaldova.cz/index.htm
    ja zase muzu doporucit tenhle penzion, vlasni ho nas znami, ktary sam ma trvale na penzinu 3 - x psu, podle toho jestli nejaky prijde na navstevu a uz tam zustane;)
    psi a deti jsou rozhodne vitani.. a pristup k hostum je vic nez pratelsky, ceny jsou myslim vzhledem k lokalite taky unosne...
    TABO
    TABO --- ---
    Jeste k dovolene v Cechach ve vetsim poctu se psi a detmi muzu doporucit Novy Radov. Poradaji se tam detske tabory takze spis v zari. Byli jsme tam minuly rok na labim tabore a bylo to super, majiteli psi nevadi, akurat ted zaridil bazen a tam psi nesmi takze ti po vode silenejsi museji byt zkratka ;) Kazdopadne pokud se vam nechce jen tak k prehrade kde je plno lidi tak tady je nadherna priroda, zatopena piskovna, lesy ... Super misto k odpocinku. Tabor jsem neorganizovala takze ceny ani podminky neznam, kazdopadne tam par cizich lidi bylo a proste prijeli a ubytovali se a krom klasickych chatek je moznost byt i v budove. Coz je pro male deti asi lepsi.
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    z muze!:)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    a ja vam muzu poradit cestu do spanelska bez jedineho poplatku:) pokud to teda vytahnu s muze:)))
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    TABO: znami s nama meli kdysi v chorvatsku retrivra a taky naprosto bez problemu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam