• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    No tak na cestě mi fízlové velkej techničák kontrolovat nebudou a na stk můžu jet se zimníma s předepsanejma rozměrama, že ano. Třeba u mě vychází stk na zimu a na jaře bych si chtěl nový letní koupit, tak přemejšlim, jestli by mělo nějakej přínos koupit užší a vyšší. Nebude to sice tak krásný, ale třeba to bude míň žrát. Navíc ten dvoulitr v legacy není taková raketa, aby to trhalo asfalt, zvlášť když je to čtyřkolka. Zhoršený zrychlení jsem u rodinnýho kombíku ochotnej tolerovat, spojku kvůli tomu snad taky neutavíme, tak o tom přemejšlim. Ale ona ta spotřeba by stejně asi klesla max. o nějakou decku a na to se se Subaru můžu vykašlat. Tak já nevim co řešim. :)))
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    COMMANCHE: Pokud je me znamo, vetsi gumy znamenaji lepsi prilnavost a vesti spotrebu a hlavne lip vypadaj. =)
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    IKSIK: Mam predepsane 215/60 R16, ale nemel by byt problem tam dat jine, schvalene od oficialniho distributora. Nebylo by spatny mit 17-ky, dokonce mam ten schvalovaci papir, ale nechce se mi ted investovat do disku. Navic bych si musel nechat zapsat alternativni rozmery do technicaku, coz je byrokracie. Nevim jestli maji vetsi pneumatiky nejaky vyrazny vyznam, krome toho, ze vypadaji lepe :). Ja jsem s myma spokojen.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    4PTO: Tak nevim jestli by moje žena to STi vůbec chtěla řídit. :)))
    4PTO
    4PTO --- ---
    btw. :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Mimochodem, vy máte všichni přesně takovej rozměr gum, co máte dovolený ve velkým techničáku nebo jste někdo zkoušel experimentovat?
    4PTO
    4PTO --- ---
    CHARVYBURGER: "MY" jsme takhle "NAJELI" při couvání pravým bokem do vw :))))))
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CHARVYBURGER: tak odtud vítr vane :)))))
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    T_MAX: No ja to nebyl... Zapomnel jsem napsat, ze najeli = pritelkyne.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CHARVYBURGER: hele ty naše auta sice jezděj jak tank, ale zas tak úplně to tanky nejsou :D
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    No tak jsem si zas jednou vydelal. Najeli jsme prednim prudce na obrubnik a ejhle boule na pneumatice... =( Servisak povidal ze s timhle autem nemuzu jezdit na jedny uplne novy a trech skoro sjetejch, zkurvilo by to spojku. Takze jedina moznost sehnat nejakou podobne sjetou. Uvitam jakoukoli skoro sjetou Bridgestone 205/70R15. Protoze novy me vyjdou pred 10K...
    KEDUEL
    KEDUEL --- ---
    asi ho sežralo :)
    KEDUEL
    KEDUEL --- ---
    no kolem tydle kary jezdim skoro denně a vypada krásně, však majitel ho nemá dýl jak rok. divný že ho chce střelit. předtím měl lego II několik let
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CHARVYBURGER: mmmm ... ne? :D Byl bych spokojenej, kdybych to akorát myl a lil do toho benál :D Nejsem žádnej montér, nepotřebuju mít ruce po lokty od vazelíny, abych byl spokojenej .. spokojenej jsem, když mám auto, na který je spoleh :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CHARVYBURGER: Přesně tak! Takový auto by nemělo duši! :)
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    T_MAX: Musis ale priznat ze kdyby si mel auto mlady a uplne v poradku, tak by te to tak nebavilo. =)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CHARVYBURGER:
    IKSIK: přetočený neni, kupovaný u Carpentra po prvním majiteli, co to kupoval taky tam .. Mám teďka asi 210tis. a u takhle jetýho auta už musíš měnit pomalu všechno, vejfuk, spojku, jsou vůle na celým sysému zavěšení kol, atd, atd ..

    a nejsou to úplně levný srandy, třeba jen ta spojka vyjde na 18k .. vejfuk už jsem dvakrát vařil .. teďka mě čeká ta prohlídka, kde se spojej dvě velký výměny - 20 tis. .. samý radosti :D
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    T_MAX: Taky mi prijde, ze to je jeste nevybehany mlade. To neni ani poradne zajety, pokud to teda neni pretoceny... =)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    T_MAX: Jak olítanej? Jestli má opravdu 160.000km, tak to není zas tak moc, ne? A co jsi uspěchal?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam