• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    4PTO: Tak nevim jestli by moje žena to STi vůbec chtěla řídit. :)))
    4PTO
    4PTO --- ---
    btw. :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Mimochodem, vy máte všichni přesně takovej rozměr gum, co máte dovolený ve velkým techničáku nebo jste někdo zkoušel experimentovat?
    4PTO
    4PTO --- ---
    CHARVYBURGER: "MY" jsme takhle "NAJELI" při couvání pravým bokem do vw :))))))
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CHARVYBURGER: tak odtud vítr vane :)))))
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    T_MAX: No ja to nebyl... Zapomnel jsem napsat, ze najeli = pritelkyne.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CHARVYBURGER: hele ty naše auta sice jezděj jak tank, ale zas tak úplně to tanky nejsou :D
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    No tak jsem si zas jednou vydelal. Najeli jsme prednim prudce na obrubnik a ejhle boule na pneumatice... =( Servisak povidal ze s timhle autem nemuzu jezdit na jedny uplne novy a trech skoro sjetejch, zkurvilo by to spojku. Takze jedina moznost sehnat nejakou podobne sjetou. Uvitam jakoukoli skoro sjetou Bridgestone 205/70R15. Protoze novy me vyjdou pred 10K...
    KEDUEL
    KEDUEL --- ---
    asi ho sežralo :)
    KEDUEL
    KEDUEL --- ---
    no kolem tydle kary jezdim skoro denně a vypada krásně, však majitel ho nemá dýl jak rok. divný že ho chce střelit. předtím měl lego II několik let
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CHARVYBURGER: mmmm ... ne? :D Byl bych spokojenej, kdybych to akorát myl a lil do toho benál :D Nejsem žádnej montér, nepotřebuju mít ruce po lokty od vazelíny, abych byl spokojenej .. spokojenej jsem, když mám auto, na který je spoleh :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CHARVYBURGER: Přesně tak! Takový auto by nemělo duši! :)
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    T_MAX: Musis ale priznat ze kdyby si mel auto mlady a uplne v poradku, tak by te to tak nebavilo. =)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CHARVYBURGER:
    IKSIK: přetočený neni, kupovaný u Carpentra po prvním majiteli, co to kupoval taky tam .. Mám teďka asi 210tis. a u takhle jetýho auta už musíš měnit pomalu všechno, vejfuk, spojku, jsou vůle na celým sysému zavěšení kol, atd, atd ..

    a nejsou to úplně levný srandy, třeba jen ta spojka vyjde na 18k .. vejfuk už jsem dvakrát vařil .. teďka mě čeká ta prohlídka, kde se spojej dvě velký výměny - 20 tis. .. samý radosti :D
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    T_MAX: Taky mi prijde, ze to je jeste nevybehany mlade. To neni ani poradne zajety, pokud to teda neni pretoceny... =)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    T_MAX: Jak olítanej? Jestli má opravdu 160.000km, tak to není zas tak moc, ne? A co jsi uspěchal?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam