• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    4PTO
    4PTO --- ---
    Takze auto 40km klidnou jizdou po rozvodech radeji odtazeno odtahlvkou do subaru. Ta mi rekli ze pridreny saly. Oprava 40k. Nici vina to neni. A co ted? :(
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    LUBANCZ: estonsko je dle mých vlastních zkušeností celkem kultivovaná země...bál bych se toho rozhodně míň než třeba ze slovenska, nebo nedejbože z polska
    4PTO
    4PTO --- ---
    LUBANCZ: všiml jsem si.. navíc volant z 06..
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    4PTO: dovezena z estonska :)
    docela bych se pravosti dokladu i bal...
    4PTO
    4PTO --- ---
    Subaru Impreza, prodám Domažlice
    http://subaru.sbazar.cz/subaru-impreza-domazlice-o7631668.html
    podezrela cena..
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Olol. Pribal bejzbolku.
    4PTO
    4PTO --- ---
    AXTHEB: do subaru olomouc... ted mi cestou do prace piskaly remeny a auto se trepe, v pondeli tam jedu
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    4PTO: Kam ze si to dal?
    4PTO
    4PTO --- ---
    Pratele....Prozrel jsem.. Voni mi neumi v ofic subaru, prepojit budik tlaku turba.. Na rozvodove sade si nasadili 3k coz me nesere, ale ze po mne chteji schema zapojeni na ukon hodnej ucne automechanika.. Ja fakt neveril ze je to tak spatny jak vsichni rikaji.. Maj tam vymazy kteri umi jen co je v repair manualu.. :-/
    1023
    1023 --- ---
    No, já bych ho tam nedával, ale bylo mi řečeno od pana Kaliny, že vzhledem k tomu, že motor není úplně ve 100% kondici tak by to bylo lepší
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    A je ten dvouhmotnostní potřeba?
    1023
    1023 --- ---
    Zdravim, čeká mě v nejbližší době spojka a nejspíš i setrvačník. Nevíte jak jsou na tom repasované dvouhmotnostní setrvačníky?
    4PTO
    4PTO --- ---
    IKSIK: za 100kkm si na tebe vzpomenu :))
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    4PTO: Měl jsi přijet ke mně. Bych tě to naučil jako Axtheba. :)
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    Na jednu stranu je fakt, ze i Subaru pouziva elektornicky diferencial u automatu, na druhou stranu ten clanek mi prijde az prilis PR :)

    Haldex je hodně chytrý pohon všech kol. Má ho octavia i Bugatti Veyron - iDNES.cz
    http://auto.idnes.cz/jak-funguje-haldex-pohon-vsech-kol-drs-/automoto.aspx?c=A120510_012556_automoto_vok
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ja uz je delal pred domem dvakrat
    4PTO
    4PTO --- ---
    Iksik si dela rozvody pred domem a mne se s tim serou 3. dny a nic. Neco je spatne.
    4PTO
    4PTO --- ---
    IKSIK: už mi z těch pneu hrabe.. asi jsem si to spletl s yokohamama parada ty jsou taky jaksi prořezaný, ale mluvim o r888 ;)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    4PTO: Jo ale to vpravo dole není R888 ale R1R a s tím už by to šlo i po tý mokrý dálnici, ne?
    4PTO
    4PTO --- ---
    IKSIK: Ze bych je vyuzil v 10% najetych km.. A zbytek cest by me sralo jak jsou hlucny, tvrdy, musi se zahrat a v desti na dalnici snad i nebezpecny :) jinak nic :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam