• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    4PTO
    4PTO --- ---
    IKSIK: už mi z těch pneu hrabe.. asi jsem si to spletl s yokohamama parada ty jsou taky jaksi prořezaný, ale mluvim o r888 ;)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    4PTO: Jo ale to vpravo dole není R888 ale R1R a s tím už by to šlo i po tý mokrý dálnici, ne?
    4PTO
    4PTO --- ---
    IKSIK: Ze bych je vyuzil v 10% najetych km.. A zbytek cest by me sralo jak jsou hlucny, tvrdy, musi se zahrat a v desti na dalnici snad i nebezpecny :) jinak nic :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    4PTO: A co ti brání? :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    IKSIK: já bych chtěl tu proxesku 888 co je na fotce dole v pravo..
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Vždycky jsem chtěl gumy s nápisama na boku. :)
    OPEN COUNTRY H/T 96 UH 205x70R15 Pneumatiky TOYO Toyo pneu - závodní pneumatiky , proxes R888 , R1R , OZ , Ronal , MSW
    http://www.toyopneu.cz/detail/pneumatiky/open-country-h-t-96-uh-205x70r15.html

    Teď už bych si připadal divně, kdybych si to dodatečně vybarvoval jako když mi bylo dvacet. :) Ale nápis Bridgestone Turanza by určitě vypadal zatraceně dobře! :)))
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    TOMYK: Aha. Tak ty moje 195/65R15 jsou asi ty nejširší Turanzy. :)

    Ale koukám, že je dělá Toyo. Těch bych se taky nebál. http://www.toyopneu.cz/detail/pneumatiky/proxes-cf1-95-uh-205x65r15.html
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    IKSIK: díky za tip, bohužel jsem to neviděl v rozměruz 205/65... máte tady někdo forestra s alternativním rozměrem gum? jak se to chová? Díky
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    TOMYK: Na Legacy se nemůžu vynachválit Bridgestone Turanza ER300.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    tipy na letní pneu - Subaru forester SG? Mé yokohamy se zdají sjeté.
    Díky
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Tak dobrý. Prošel jsem bez závad. :)
    A že nemám gumy podle TP, toho si nikdo nevšiml. :)
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    4PTO: no...pokud dam dokupy vehikl a bude cash...tak bych jel rád...přeci jen nebyl jsem přes 2 roky....
    4PTO
    4PTO --- ---
    Jo a 10.6. opet jezdeni v Pisku, minule nas bylo myslim 30 imprez a nekolik leg gt.. Kdyby jste nekdo meli chut se povozit :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    4PTO: Tak to jsem zvědavej, jak dopadnu v pondělí.
    4PTO
    4PTO --- ---
    Dnes stk bez pripravy a bez zavad. Zaroven objednan v subaru na rozvody. Nakonec 13 vcetne prace.
    RODWY
    RODWY --- ---
    pekna cena...
    Subaru Forester 2.0i - Originál provoz na LPG - Plzeň, prodám
    http://auto.bazos.cz/inzerat/15733247/Subaru-Forester-20i-Original-provoz-na-LPG.php
    CROSS
    CROSS --- ---
    4PTO: mně teda posez ve Foresteru '10 vyhovuje velmi, levou ruku mám na okně resp. dveřích furt, pravda loketní opěrka by mohla být výš (dá se trochu šoupnout dopředu, to mi stačí).

    Nicméně ze zkušenosti 900 km na jeden zátah v tom sedět je pro mě v pohodě, a to mám vyhřezlou plotýnku.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    4PTO: Kdyz mas automat, nesmis se bat slapnout na plyn - on to pochopi a podradi.
    4PTO
    4PTO --- ---
    IKSIK: :) ja na cestach svoje gt nikdy nepokal..

    Btw: vcera 1000km s foresterem 2010 2,0 at. Na cesky a polsky silnice uzasnej podvozek, ani mameno novy bmw to tolik nevytlumi, jsem unesen. Alr asi je to celkove SUV konceptem. To byla fakt lahoda. Posez hroznej, jsem zvyklej na anatomy tj, ale pohodlnej posez z ostatnich aut jeste znam. Loketka je na me moc vzadu a levy okno a dvere moc daleko takze nevim co s rukou. Navic sezeni takovy prkeny a vysoky. To vse by se dalo. Co je ale hruza je tan AT v tom. Jak s tim jezdite? Vzdyt ve 170 i 160 i 180 porad jen podrazuje a radi zpet. Predjizdet na okrsce nejde bez vlastniho podrazeni a pak prerazeni zpet na AT. Rezim sport mi prijde jako jedina moznost jak vubec vyjet kopec a vubec se nejak s autem rozumne hybat. To cely se spotrebou 11L (dlouhodoba auta je 13,1 prevazne mesto) Nakonec jsem na louce v desti s 3 pasazerama zastavil v kopci tak prudkym ze mi spadly veci z palubky a to auto je tak zmateny ze si myslelo ze je na rovne silnici a se stejnym klidem se rozjelo a kopec vyjelo :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Když použiju komentář Albiho z sc.cz, tak pravděpodobnost setkání s mimozemšťany je větší. :-)

    T_MAX
    T_MAX --- ---
    LUBANCZ: Já všechno clim v praze přes špedici, takže kontiky na vykládku jezděj už proclený, zaplombovaný .. Vozim indii, bangla, srí lanku a většinou FOB .. Kdybych měl jezdit do Ham, tak se tam můžu odstěhovat, děláme kolem 100+ FCL ročně ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam