• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    4PTO: hele, hlavně to starý neodepisuj...právník a jdi do nich...rozdodně to stojí zato...i když to třeba auto nezachrání tak alespoň jako satisfakce...
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    AXTHEB: aha...to jsem nevedel...no..
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PALMEX: awd je ted taky autorizak ;)
    4PTO
    4PTO --- ---
    já jsem udělal asi pičovinu, že jsem jim to tam potom rovnou nechal s očekáváním fér přístupu autorizovanýho servisu, kterej tu záruku právěže poskyte, a řeknou ok náš fail.. ||Takže auto maj teď oni. Další fail byl volat obyč odtah a né kooperativu, myslel jsem že odtah zdarma je jen u havarijka kerý jsem letos vypustil...škoda plné nádrže


    Ach jo ach jo, kdybyste věděli jak mám tu pixlu starou rád, bylo to moje vysněný auto (nečekal jsem že by mi nestačilo a že budu chtít ra sti :)) a teď je to takhle divoký... Nechám si vychladnout hlavu a uvidím (a zajedu se podívat do těch Domažlic .. né..to už spíš, co se dívám, tak 2008ky sti klesají pod 500k :/ ale já mám add1 rád svý sůbo který mě nikdy nezklamalo a mělo jasnej původ i dosavadní servis.. a add2 pořád je tu vysoká pravděpodobnost že to někde opřu a 2008 by mě bolelo víc..

    nejvíc se děsím nákupu aut, to je dycky na haluz co člově koupí, tady jsem měl jistotu,,,

    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    PALMEX: souhlasim, jen teda nejlepsi reseni je rovnou se domluvit se soudnim znalcem driv nez to rozhodi jinej servis (muzou svalit vinu na nej) a rovnou bych to resil s pravnikama. Rozhodne zalovat jako celou firmu, a ne jednotlivce/mechanika kterej to delal.

    Na praci v servise je tusim 6mesicu zaruka jako na klasickou sluzbu. Takze urcite pravnika.
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    4PTO: neeee...to si delas prdel....to bylo v ofiko servisu??? sel bych tvrde po nich, dulezity je abys mel v ruce doklad za provedenou vymenu rozvodu a nechal si nekym jinym, nejlepe jinym autorizovanym servisem popr. soudnim znalcem potvrdit ze poskozeni vzniklo spatnym provedenim vymeny rozvodu...

    Nejprv bych tam za nima sel, udelal poradnej rozruch ve smyslu at se uz neopovazujou na auto sahnout, ze si to nechas opravit jinde a po nich to budes chtit zaplatit. Uvidis jaka bude reakce, postupne bych prihazoval, ze ti nedela problem informovat evropskou, popr. Japonskou centralu a postarat se o to aby uz v cechach nejen neprodali, ale ani neopravili jediny subaru, ze mas kontakty do autocasopisu apod. (pokud by bylo treba muzu ti dat kontakt na chlapika kterej dela redaktora v autotipu a rad se postara o medializaci). No a uvidis, pokud se budou furt cukat a tvarit se ze je to jim to u prdele, sel bych se poradit s pravnikem a klidne sel do soudu...tady celkem neni co resit, kor pokud muzes dolozit jak se o auto staras - uctenky od benzinu, oleju apod. Kazdopadne bych je nenechal na auto sahat, minimalne dokud se nedohodnete na reseni..spis bych je uz nenechal na auto sahnout nikdy....

    zkusil bych taky mozna zkontaktovat AWD.cz a poradit se s nima...jsou velice schopny, kor co se ostrejch verzi tyce a z osobni zkusenosti maji velmi fer jednani... Fotrovi kdysi menili motor a kdyz je pri zkusebni jizde trefil neakej magor co jel na cervenou, necekali na nic, auto dali na svoje naklady do kupy - zadna klempirina, vymena dilu a jako omluvu pribalili komplet novej ladenej vejfuk....teprve potom to resili s vinikem nehody...takze si myslim, ze by mohli poradit...

    No a pouceni pro tebe...autorizovanejm servisum se vyhejbat jako cert krizi
    4PTO
    4PTO --- ---
    navíc jsem kolik, týden? po STK..
    4PTO
    4PTO --- ---
    jo a dnes je to na den přesně rok co jsem ho koupil..
    4PTO
    4PTO --- ---
    Olej měním po 8kkm, benzin liju jen 100oktan (2600L za rok). Vživotě jsem nešel přes 3tis. ot. dokud jsem neměl zahřátej olej..Olej mezi výměnama nikdy nezmizel (jen po ježdění na okruhu pár deci což je normální.. Pochybuju že by někdo takhle pečoval o auto.. a je to k hovnu.
    RODWY
    RODWY --- ---
    4PTO: zjisti jestli maji pojistku na blbost...
    urcite bych nechal skouknout ty rozvody nekym jinym nez to znovu rozhodi!aspon nafotit.)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    4PTO: sehnat soudniho znalce a pripravit se na nejhorsi... ale to je jen takove moje placnuti, mozna bude stacit na ne poradne zatlacit a zajet tam s pravnikem...

    a doufam ze tu je teda nekdo jeste znalejsi... chudak tvuj modrak
    4PTO
    4PTO --- ---
    Takze auto 40km klidnou jizdou po rozvodech radeji odtazeno odtahlvkou do subaru. Ta mi rekli ze pridreny saly. Oprava 40k. Nici vina to neni. A co ted? :(
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    LUBANCZ: estonsko je dle mých vlastních zkušeností celkem kultivovaná země...bál bych se toho rozhodně míň než třeba ze slovenska, nebo nedejbože z polska
    4PTO
    4PTO --- ---
    LUBANCZ: všiml jsem si.. navíc volant z 06..
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    4PTO: dovezena z estonska :)
    docela bych se pravosti dokladu i bal...
    4PTO
    4PTO --- ---
    Subaru Impreza, prodám Domažlice
    http://subaru.sbazar.cz/subaru-impreza-domazlice-o7631668.html
    podezrela cena..
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Olol. Pribal bejzbolku.
    4PTO
    4PTO --- ---
    AXTHEB: do subaru olomouc... ted mi cestou do prace piskaly remeny a auto se trepe, v pondeli tam jedu
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    4PTO: Kam ze si to dal?
    4PTO
    4PTO --- ---
    Pratele....Prozrel jsem.. Voni mi neumi v ofic subaru, prepojit budik tlaku turba.. Na rozvodove sade si nasadili 3k coz me nesere, ale ze po mne chteji schema zapojeni na ukon hodnej ucne automechanika.. Ja fakt neveril ze je to tak spatny jak vsichni rikaji.. Maj tam vymazy kteri umi jen co je v repair manualu.. :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam