• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    4PTO
    4PTO --- ---
    po dlouhé době čistá :))
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: garáž nemám, ale sadu jsem objednal, tak až se zadaří, nepíšu report .-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    O tohle se soutěžilo na FB švýcarskýho importéra
    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: tak dej vedet jak to slo, ted zrovna neni idealni pocasi na to delat to vcenku ale pokud mas garaz a UV lampu tak mas vyhrano :)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: ok, skusim to sám. Trochu zručnej sem a ta sada vypadá dost blbuvzdorně. Jako fakt, volal jsem na 5 kontaktů a cena jedné ďubky od 1000 vejš. Se asi posrali.. jo a jsem koukal na Prahu..
    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: no ja nevim odkud jsi ale me lepil diry v Pze mel jsem ctvrtletne cca 2-3 prustrely z kvalitnich polskych cest a chtel za to cca 200/dira ale je to par let
    ona to zase takova veda neni lepidlo vytvrzuje UV zarenim a melo by se vstriknout do prostoru kde je vypumpovany vzduch coz se obcas podari a obcas nepodari ( zvlast dlouhe praskliny je problem )
    ale drzelo to docela dobre ( a nepraskalo)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    IKSIK: no, právě že sada asi 5kilo a oprava v servisu jedna díra 1500,- mám ty díry 3...
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    TOMYK: Já bych si to nechal opravit a koukal bych se jak to dělá a příště bych do toho případně šel sám. Ale skoro mám pocit, že to umí každej jouda, takže si taky nejsem úplně jistej. Co to stojí? Pětikilo?
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Prosím o radu. letos jsem již jednou měnil přední sklo u Forestera a jelikož mám pojištění na výměnu jednou do roka a jeden zas... kamion mi kouskem šutříku zas udělal dírku na předním skle, přemejšlim o zalepení. Zkoušeli jste někdo lepit díry v čelním skle nějakou tou universální sadou, popřípadě jste si to nechali někde opravit?
    Díky
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Ještě jedno video z Lungau, tentokrát jen jedno STI:
    Subaru Impreza in Lungau - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=lcrCCCRFELo
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: :-)
    4PTO
    4PTO --- ---
    :)))
    Subaru Impreza turnover of 360 slide overtake Winter Russia 2013 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=BLT0sudAGtU
    DBR
    DBR --- ---
    T_MAX: no prave ...... smutny je zivot bez mechanicke rucni brzdy
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    DBR: neni tam elektronická?
    DBR
    DBR --- ---
    pochopil jse nekdo u novych OTB a Leg absenci rucni brzdy ? kdyz ( pokud vim) XV ji ma ?
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    SCOTT7279:
    4PTO: Diagnostika prave mlci
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    PANDAMON: Může toho být tuna, svítí nějaká chyba? Kouknul bych na podtlaky a přívod vzduchu, jestli to někde nepřisává...
    T_MAX: No asi to proběhne na jižní spojce u OMV, kde se občas dělají srazy na kafe ;)
    4PTO
    4PTO --- ---
    PANDAMON: muze to byt cokoliv, casto to byva vaha nebo lambda...obyc svicky by to nejspis delaly porad, moznosti je moc..diagnostika ti rekne vic nez hadani..
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Poslyste, nez vydelam na servis tak bych chtel slyset nazor, mam problem s Forestrem 06. Od 2000 do 3000 ot. se to jakoby dusi, po prekroceni 4000 uz to jede normalne. Bohuzel se to neprojevuje porad, snazil jsem se vypozorovat nakej algoritmus cetnosti, ale je to marny, nekdy se zda, ze je to benzinem, ale vyzkousel jsem uz kde co a nekdy to jede dobre na stejnej benal co to posledne zlobilo. Pak jsem si myslel, ze je to horsi, kdyz vyjedu 3/4 nadrze, to se taky nepotvrdilo. Uz jsem zkoumal i vlivy pocasi, zda se, ze to ma bud souvislost s privodem paliva nebo vzduchu (vaha, lambda), nejake nazory, zkusenosti?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    SCOTT7279: Já už tam sice asi 10 let nejsem, ale bude to prdel, šel bych do toho :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam