• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    AXTHEB: super, díky !!!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    T_MAX: Zeptej se u vrtilky (http://www.subaru-kladno.cz ). Pak je vrakoviště v Hostivici (http://suzuki-subaru.cz )
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    Jsem zjistil. že mám na OTB09 popraskaný přední lampy a do jedný mi teče voda, resp. ráno je zamlžená (trošku).. Tak jsem zavolal do subaru, abych zjistil, kolik to plexi stojí - tyvole ???? 5 litrů bez daně :D Jedno posraný plexi, který je na tmelu a těsnění, zacvaklý, výměna asi na 5 minut .. To mě nejdřív poslalo do kolen, ale pak jsem zjistil, kolik taková prdel stojí u koncernu :D Hoši, 4x tolik .. To je masakr :)))

    No a k tomu se pojí můj dotaz - nemáte někdo zkušenost s nějakým vrakáčem, nebo tak něco? Nejsem ochotnej za kus plexi vytáhnout 5 litrů, zas nadruhou stranu bych nerad, aby to odstaly xenony a musel jsem kupovat lampu za 20, žejo :)

    Díky !!!
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO
    4PTO --- ---
    NOT4SALE: nasadte o.z.-ka :)
    NOT4SALE
    NOT4SALE --- ---
    4PTO: máme bebino O:-D ale pekny ne :-)))
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Dneska jsme se zrovna zdravili s jedním Outbackem, se kterým se od vidění známe. Ale taky jsme zhruba ten samej ročník.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    ad zdraveni, ja zdravim a zdravi i moje zencka, ale je fakt, ze kolikrat si prijdem jak vocasci... o to ale lepsi je, kdyz pozdravime a na druhy strane nam nadsene mava cely auto vcetne deti vzadu :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    PROCYON: To každopádně. Navíc mám pocit, že hnijou celkem pomalu. A na 18tiletý auto je to pořád dost dobrý.
    PROCYON
    PROCYON --- ---
    IKSIK: mám ročník 96 a opravdu hnijou. ale i když hnijou, pořád dokážou nakopat prdel kde čemu :).
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    jednickovy forester (2002) uz 2hym rokem lehce zrzne pod gumovym lemem spodni hrany skla patych dveri (nic vazneho, ale pri detailnejsi obhlidce si toho clovek vsimne), co vim od predchoziho majitele tak nikdy nebyl garazovany, takze to nepovazuju za velke prekvapeni (ale mozna mam proste jen smulu - na zadnem jinem foresteru jsem to nevidel)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Tak to bylo asi trefený všude. :) Hele, ochranu proti korozi měli japonci řešenou možná líp než italové, ale tyhle auta stejně dřív nebo později dojezdily. Každý mělo něco do sebe.
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    Legacy I hnilo jen tam kde bylo trefený...RIP Legacy
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Pozink to sice je, ale na těchhle ještě není tak dobrej, aby nekorodoval. Fakt jsi ještě neviděl Legacy II s děravejma blatníkama? Ročník 1995.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    pozink by neměl korodovat.... co to je za ročník? to už by mělo být v zinku, ne? Nebo to koroduje někde, kde to bylo křáplý?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    TOMYK: No ty tři vyjmenovaný hnily asi jako odpovídající ročníky Subaru. A to moje Legacy II zrovna nehnije, ale jak neni garážovaný, tak sem tam se nějaká ta rez klube. A shnilejch jsem jich viděl dost.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    IKSIK: no nevim, tys psal hnije.. hlavně jak jim ty Alfy 33, 75 a 155 hnily
    mně subo nehnije, ani nekoroduje. Asi o něj dobře pečuju:-) Ale rozhodně s nim nejezdim jen po dálnici. Italský křápy nemám, nikdy jsem neměl ani mít nebudu,tak nevim, jak hnijou, ale předpokládám, že dost :-)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    TOMYK: Koroduje, ty tupče! :-P
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    IKSIK: proč? tobě hnije? :-)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    LOST_DOG: Myslivce nebo lesnika jsem ve forestru jeste nepotkal, ti maji tak Lady Nivy z offroadu, co tak vidim, nic novejsiho se moc nevidi :) A uz jsem v lese potkal i Berlingo :) Ale jinak do lesa ze zasady nejezdim, pokud tam nevede silnice nebo tam skutecne nemam neco na praci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam