• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    Subaru concept

    https://plus.google.com/+TopGear/posts/Lf3XSofJvak

    Konecne to zase vypada dobre :).
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    No je to 2008... Je pravda, že teď po tak 300 km mi to přijde lepší.. Benzin je ok.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOMYK: nevim jak je jednotka plynu chytra, ale vetsina aut od 90let nahoru ma learn ecutable jednotku, ktera si po vyresetovani (odpojeni baterie na delsi dobu, odpojeni + a 30s brzdovyho pedalu) vymaze data z puvodnich cidel a dalsich 50-200km sbira data nova..
    Proto i stejny auta jedou jinak, protoze nekdo to proste solicha, radi pri 3,5t a jede na pohodu, takovy auto, respektive jednotka prizpusobi mapy charakteristice tyhle jizdy a jede to proste dobre do 3,5t. Na druhou stranu clovek co toci 7t a vyuziva cely spektrum otacek, popripade jezdi 5-7t tak jemu to zase jede lepe v tehle otackach :)


    KEDUEL
    KEDUEL --- ---
    No jestě jde vlastně o ten plyn, jestli se nahodou něco nestalo s nastavenim jednotky plynu, možná LPG servis bych prubnul pro jistotu. Špatnou směsí LPG auto dost trpí, ventily resp. kat
    KEDUEL
    KEDUEL --- ---
    Já si myslim, že si to sedne :)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Ještě jeden dotaz, předem díky za odpověď!
    Vyndal jsem baterii cca na hodinu byla mimo auto. Po instalování nové mi přijde, že auto má nižší tah a víc žere. Je možné že jsem tím něco vyresetoval? Na koho se popřípadě obrátit, aby mi auto nastavil? Forester benzin - 2.0X s plynem, automat.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CROSS: Mš teda interiérová lampička za noc baterku vymlátila :)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Tak prej mrtvá baterie... uff. to jde.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    no právě. taky si říkám...
    CROSS
    CROSS --- ---
    TOMYK: čekal bych něco takovýho neobvyklýho, protože za normálních okolností Forester odpojuje v podstatě všechno kromě parkovacích světel (a jak jsem zjistil u svýho, nechal by i svítit lampičku v interiéru, kterou někdo z pasažérů přepnul do permanentního svícení, ale ta s baterkou v dieselu ani po celonočním stání nic neudělala).
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    tak jsem dnes nenastartoval svého forestera... je bez šťávy, ale nevzpomínám si, že bych nechal něco svítit nebo zapnuté.. co by ho to mohlo vysát? Nějakej zkrat?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    HELMUT: ne s xenonem.. a takova ta s ledkama stoji 62 :D
    HELMUT
    HELMUT --- ---
    T_MAX: u koncernu stoji 20 cela lampa, ne?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    AXTHEB: Tak na Kladně prej jenom celou lampu i s výbojkou atp. .. za 4 - to už neni takovej rozdíl .. Ach jo !!!
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    AXTHEB: super, díky !!!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    T_MAX: Zeptej se u vrtilky (http://www.subaru-kladno.cz ). Pak je vrakoviště v Hostivici (http://suzuki-subaru.cz )
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    Jsem zjistil. že mám na OTB09 popraskaný přední lampy a do jedný mi teče voda, resp. ráno je zamlžená (trošku).. Tak jsem zavolal do subaru, abych zjistil, kolik to plexi stojí - tyvole ???? 5 litrů bez daně :D Jedno posraný plexi, který je na tmelu a těsnění, zacvaklý, výměna asi na 5 minut .. To mě nejdřív poslalo do kolen, ale pak jsem zjistil, kolik taková prdel stojí u koncernu :D Hoši, 4x tolik .. To je masakr :)))

    No a k tomu se pojí můj dotaz - nemáte někdo zkušenost s nějakým vrakáčem, nebo tak něco? Nejsem ochotnej za kus plexi vytáhnout 5 litrů, zas nadruhou stranu bych nerad, aby to odstaly xenony a musel jsem kupovat lampu za 20, žejo :)

    Díky !!!
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO
    4PTO --- ---
    NOT4SALE: nasadte o.z.-ka :)
    NOT4SALE
    NOT4SALE --- ---
    4PTO: máme bebino O:-D ale pekny ne :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam