• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    DBR
    DBR --- ---
    SCOOBY: legacy 2003 cena origo dilu + repase v subaru servisu
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    CROSS: žádný turbo nemá redukci a některý americký modely s manuálem taky ne
    DBR: na jakým autě mu to kleklo? 140kkč?
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    tatovi se na starym legaci v automatu stala vec: auto prodal kdyz to melo asi 250 nalitano pres Freye, kdyz tam za dva mesice prijel znova, videl tam stat to jeho Legacy a pta se co je.....chlap rika: no vy mate dobrej cuch na auta, chlapovi co to koupil ve 140 na dalnici proletela prevodovka do kabiny, prej az na naky oderky zadny zraneni, ale auto na odpis.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Podle toho, co tak čtu na fórech, lidi vždycky spíš remcali, že je to starej automat a jenom čtyřkvalt, se spolehlivostí problémy nebyly. Zase tyhle ročníky už budou mít dost nalítáno, tak to bude trochu loterie.

    XT nemá v manuálu redukci? To by byl dobrej argument pro manuál.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Ty starý automaty byly ale celkem spolehlivý, ne?
    DBR
    DBR --- ---
    KODEXX: pocitej s tim ze v automatu je 4kvalt , ja nikdy automat nemel poruchovy snad ne co jsem slysel. Kamosovi AT klekla a litaly castky 140 tis a pod ... nakonec to prestavel na manual ....... ( na vrakacich se taky o moc niz nechytal ....)
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    zdar!
    prosim mistni subaraky o odpoved na muj dotaz.. Mam v planu poridit si Forestra 03-05 (2.0xt). A nejak nevim jakou prevodovku zvolit. Z prvu jsem chtel manual a ted v poslednich dnech bych zas radsi automat.
    A ptam se, ma subaru dobrej automat? je to poruchovy?

    predem dik!
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    COMMANCHE: hooodně dobře!
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    Subaru concept

    https://plus.google.com/+TopGear/posts/Lf3XSofJvak

    Konecne to zase vypada dobre :).
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    No je to 2008... Je pravda, že teď po tak 300 km mi to přijde lepší.. Benzin je ok.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOMYK: nevim jak je jednotka plynu chytra, ale vetsina aut od 90let nahoru ma learn ecutable jednotku, ktera si po vyresetovani (odpojeni baterie na delsi dobu, odpojeni + a 30s brzdovyho pedalu) vymaze data z puvodnich cidel a dalsich 50-200km sbira data nova..
    Proto i stejny auta jedou jinak, protoze nekdo to proste solicha, radi pri 3,5t a jede na pohodu, takovy auto, respektive jednotka prizpusobi mapy charakteristice tyhle jizdy a jede to proste dobre do 3,5t. Na druhou stranu clovek co toci 7t a vyuziva cely spektrum otacek, popripade jezdi 5-7t tak jemu to zase jede lepe v tehle otackach :)


    KEDUEL
    KEDUEL --- ---
    No jestě jde vlastně o ten plyn, jestli se nahodou něco nestalo s nastavenim jednotky plynu, možná LPG servis bych prubnul pro jistotu. Špatnou směsí LPG auto dost trpí, ventily resp. kat
    KEDUEL
    KEDUEL --- ---
    Já si myslim, že si to sedne :)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Ještě jeden dotaz, předem díky za odpověď!
    Vyndal jsem baterii cca na hodinu byla mimo auto. Po instalování nové mi přijde, že auto má nižší tah a víc žere. Je možné že jsem tím něco vyresetoval? Na koho se popřípadě obrátit, aby mi auto nastavil? Forester benzin - 2.0X s plynem, automat.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CROSS: Mš teda interiérová lampička za noc baterku vymlátila :)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Tak prej mrtvá baterie... uff. to jde.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    no právě. taky si říkám...
    CROSS
    CROSS --- ---
    TOMYK: čekal bych něco takovýho neobvyklýho, protože za normálních okolností Forester odpojuje v podstatě všechno kromě parkovacích světel (a jak jsem zjistil u svýho, nechal by i svítit lampičku v interiéru, kterou někdo z pasažérů přepnul do permanentního svícení, ale ta s baterkou v dieselu ani po celonočním stání nic neudělala).
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    tak jsem dnes nenastartoval svého forestera... je bez šťávy, ale nevzpomínám si, že bych nechal něco svítit nebo zapnuté.. co by ho to mohlo vysát? Nějakej zkrat?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    HELMUT: ne s xenonem.. a takova ta s ledkama stoji 62 :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam