• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    zdravim,
    praskla mi leva predni zarovka ve svetle na Forestru SG 07. Koukal jsem, ze asi budu muset vyndat baterku abych ji vymenil.. je to jediny co me ceka, nebo tam bude jeste nejaka vylomenina? mate s tim nekdo zkusenost? a rekne mi nekdo pls co tam je za zarovky? at si je rovnou koupim.. dik
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    NIXIMOR: právě že závodník už to neni. má to rozbitý to je jasný.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    KROTITEL: jsem na tom stejne jak TOMYK, cca 11/100 LPG, takze jestli tech 13 je na benzin, tak je to sakra hodne... I na plyn mi to prijde dost, ale zalezi hodne na stylu jizdy, kdyz nekdo stoji celou dobu na podlaze, tak to bude i vic jak 13...
    STUART
    STUART --- ---
    Pár fotek ze včerejšího setkání s DRAJF





    +pár dalších
    https://www.dropbox.com/sh/j04hpkgmoznla0c/jE_JGafz3I#/
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    T_MAX:
    TOMYK:
    CROSS:
    dík. myslel jsem si že to má nějaký rozbitý
    CROSS
    CROSS --- ---
    KROTITEL: Měl jsem dvoulitr bez turba 2007, v létě 8,5, v zimě 9,5.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    IKSIK: taky by mě zajímalo..
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    KROTITEL: je. Mám SG 08 a jezdim tak 11/100.. naštěstí ale mám i plyn.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL: tak kolem 8 - 9 je realnejsi ..
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Je možný že Forester 2.0 bez turba jezdí v průměru za 13l/100? rok kolem 04.
    nebo na tom je něco špatně? dik.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BUFFY: A jaký jsi tam dal?
    BUFFY
    BUFFY --- ---
    tak panove, mam nove svicky a jezdi to jako nove! jsem uplne nadsen, sice svicka za 500, ale stalo to za to.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    TOMYK: dá, ale radši se poraď... záleží, co máš a možná by ti to rozmluvil...
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    hmm, vypadá to pěkně, ale cena je teda mrda... dá se to i na forester??:-)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    PIPLA: je to pekny, ale ta cena je i s plnou nadrzi a mitfarou na jednu sezonu ne? :D 30k je mimo, ale kdyz kdyz sou lidi ochotny to dat...

    Protoze kdyz vezmu Sparco/Driftworks/APracing/OMP ktery maj homologaci FIA, tak za komplet nepresahnu i s montazi 20k (na praci zbyva 5-10k) :)

    Naopak pokud bych nebyl narocnej (80% lidi co jezdi amatery) tak si vystacim s timhle http://www.speedpro.eu/speedpro-hydraulicka-rucni-brzda-p-11216.html a spolecne s hadickama, spojkama, nadobkama, praci, me to nebude stat vic nez 5t...

    Nevis kolik je hodinovka v awd? :)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    TOMYK: má přidanou navíc hydraulickou ruční brzdu

    Samotná brzda stojí cca 15k, ale bez ní to prostě není ono, na okruhu si to u něj zkoušel týpek, co ji v STičku neměl a pak si to šel u něj rovnou objednat.
    Budeš ale potřebovat ještě k tomu váleček, hadičky, spojky... celkem teda asi 30k počítej.
    BUFFY
    BUFFY --- ---
    tak ja nestartuju, asi svicky... vymena svicek u forestera je "zabavna" ...
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    no me docela zaujaly i ty pridavny bezpecnostni pasy ... :)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    LUBANCZ: Na tohle moc sikovnej nejsem:-) a dam ných se do toho asi ani nepouštěl. Ale líbilo by se mi to..
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOMYK: hydraulika.. cena zalezi na tvoji sikovnosti od 1000kc az po 10k kc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam