• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO: Jakoze obvykle je podminka bud 4x4 se zimnima nebo predohrab s dratama, ale nekde fakt i 4kolky musej vezt retezy ktery nepouzijes.. Ale od toho jsou walmarty kde je pujcuji na sezonu zdarma :))
    4PTO
    4PTO --- ---
    PALMEX: Hele ja myslim ze nailer je v Kanade a nekde bez retezu nepousti ani 4kolky ;)
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    za pouziti slova retezy bych v tomhle klubu daval ban aspon na 14dni....
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NAILER: Retezy jenom na predek.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    NAILER: Ja bych si koupil opravdovy gumy.. univerzalky jsou unikatni v rom, ze jsou nahovno jak v zime, tak v lete :) Retezy mam na subo uz asi 7 let a jeste jsem je nerozbalil.. Ted si uvedomuju, ze mi uz mozna ani nesedi rozmer :D
    NAILER
    NAILER --- ---
    jak je to s řetězama na AWD (ob 2000) - můžu je dát jen na předek, nebo musím na obě nápravy, nebo řetězy vůbec? mam all-season gumy a na nějaký silnice mě tady nepustěj bez zimáků nebo řetězů (a prej chtěj vidět, jak si je nandám).
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CHARVYBURGER: Zavolej si rano do AWD, zvladnout by to mohli. Takovydle veci obcas mivaji i z vlastnich vraku;)
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Panove, prijemne vanocni svatky nam prijemnila prsakla pruzina s prorazenou pneumatikou. Nemate s tim nekdo zkusenost? Jde to vymenit v jakykoli servisu (mam jeden pneu + servis nad barakem) Nebo je treba nechat objednat? Ma smysl zkusit hostivice? (jetou pruzinu). Budu se to zitra snazit poresit, chceme 27. odjet. Outback 97, 2,5l
    4PTO
    4PTO --- ---
    KINGFISHER: Davej a nemel ;)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    LUBANCZ: takovýhle věci jsem semka dával tak 2 roky zpátky a lidi tady brečeli, že to je hnus.

    kill me.
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    NAILER: Stávají se i horší věci... Důležité je, že se nikomu nic nestalo. Snad auto neutrpělo nějakou moc velkou škodu... Zažil jsem to podobně, a ne jednou... S jednou výjimkou sám v autě, s jednou výjimkou to vždy bylo takové jemné dosednutí někam (pole, tráva, sníh, keře) a vždycky to bylo všechno v pohodě bez zranění a (nakonec i) nějakých větších (reálných) škod.
    NAILER
    NAILER --- ---
    4PTO: Tak ja to neridil (sedel jsem nepripoutanej vzadu, hehe, s kamosem a spoustou prken a lyzi), drzelo nas par stromku nad docela slusnou rokli, tak tak jsme nesli pres budku... Ale reza to rozdejchala, jak ji vytahli, tak v klidu natocila odjel... Asi bude chtit geometrii, ale jinak ok :-)
    4PTO
    4PTO --- ---
    NAILER: Kdo to neposlal do prikopu nejezdi na hranici svych moznosti. Gratulace :)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    NAILER: dobře ty.!!! Prostě se ti zjevil Colin McRae a řekl: To dáš! , žejo?
    Taky jsem to už jednou zažil:-)
    NAILER
    NAILER --- ---
    LUBANCZ: Zelena to je, interier ti zkontroluju priste :-)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    NAILER: rekni mi prosimte, ze to neni reza vty sileny zeleny barve... popripade s hnedym kozenym interierem..
    nechapu kdo tuhle barevnou kombinaci v japonsku vymyslel... :)
    NAILER
    NAILER --- ---
    Nějak nám ten drift nevyšel...

    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    Zdravicko, mam moznost koupit Subaru Leone 1989 (EA82) za pomerne dobry peniz. Mate s timto autem nekdo zkusenosti? (Jinak jsem volvista, ale stehuji se za mesto;) diky za rady
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    AXTHEB: ? nemám jam to napíchnout.. takže má dojet na diagnostiku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam