• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    NEW Subaru WRX STI 2015 Impreza official video
    http://www.youtube.com/watch?v=ToIfIMQ_ivE
    FOGH
    FOGH --- ---
    The all-new 2015 Subaru WRX
    https://www.youtube.com/watch?v=tE9Qo2ZztWY
    NAILER
    NAILER --- ---
    IKSIK: díky!
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    NAILER: Budou o 10mm užší a budeš mít auto o 6mm níž. Pasovat by SNAD měly. Kdybych to řešil já u sebe, tak bych se toho nebál.
    NAILER
    NAILER --- ---
    chci OB 2000 obout do zimáků (vypadá to, že nám začla zima a allseasony už mam docela sjetý :-), nemůžu nikde najít vhodnej rozměr, normální maj 225/60R16. budou 215/60R16 (na plecháčích) pasovat v pohodě?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: V případě nehody je nebezpečnější nádrž benzínu a bez ohledu na to, jestli je to v garáži nebo ne. V tomhle to maj lepší zrovna ti dehtaři.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Ja o zadnejch znackach nemluvim.
    A myslim ze ne, zadnej zakaz jehoz poruseni by v pripade nehody takhle snadno mohlo zabit nezucastnene jsem nikdy vedome neporusil.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Hele, ale nebudeme rozjíždět flejm, že ne?
    Já jsem si teda začal s tím dehtem do kamen, ok, přiznávám se. Ale radši toho necháme. ;-)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: Je to značka, na který když je napsáno LPG, tak přes ní nesmím jet. Tys nikdy žádnej zákaz na silnici neporušil?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Si ze mne delas prdel?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CROSS: Však víme. ;-)

    AXTHEB: Myslíš zákazové dopravní značky B32?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Zakaz LPG v garazich neni kvuli vybuchum
    CROSS
    CROSS --- ---
    IKSIK: narážim na předpisy, kam s tim jezdíš je na tobě, že jo. ;-]
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Je to fakt blbý, jakmile bych náááhodou zajel do podzemní garáže, tak ta BOMBA vybouchne a zabije to mě i celou mou rodinu. Vlastně jezdím pořád s Damoklovým mečem nad hlavou. :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CROSS: Jo? A jinej jako nemůže? :-DDDDDD Heheheheheheheheheheheheeeeeeee, jojojojo, díky, už dlouho jsem se tak nezasmál!!!! ;-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    T_MAX: některý z nás s tim můžou do podzemních garáží a jiní nikoli, takže naftu ať si klidně vyčítaj. :-]

    IKSIK: no zaplýho jsem neměl nic, a dělalo to jen po startu. A startuju prakticky vždycky s ventilací vypnutou, bez klimošky, a různý ofuky a vyhřejvání skel se daj zapnout až po startu. nenapadá mě právě, před čim by mě to mohlo varovat. Zkusim ještě proslídit manuál, až se k němu dostanu.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CROSS: Nemůžeš mít třeba zapnutou vnitřní cirkulaci a zároveň ofuk čelního skla? U mě se to takhle dohromady nedá zapnout a na tebe to možná ještě bliká.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    IKSIK: Takže si myslim nemáme co vyčítat hele :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    T_MAX: Já mám plynová kamna značky Pohoda. :-D
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    IKSIK: Nemáš ty náhodou benzín na plyn?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam