• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CROSS: Nemůžeš mít třeba zapnutou vnitřní cirkulaci a zároveň ofuk čelního skla? U mě se to takhle dohromady nedá zapnout a na tebe to možná ještě bliká.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    IKSIK: Takže si myslim nemáme co vyčítat hele :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    T_MAX: Já mám plynová kamna značky Pohoda. :-D
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    IKSIK: Nemáš ty náhodou benzín na plyn?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    T_MAX: Cive, ten dehet si lej do kamen! :-P
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    4PTO: no já zas budu kupovat nějakýho skoronovýho otb, potřebuju to jakoby vyměnit kus za kus :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    T_MAX: no vidis, konecne bude misto v garazi na imprezu .)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL: díkes :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    T_MAX: já vim.. tak at ho dobře střelíš!
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL: mergla vole, to je jasný :D piáno v kombajnu!

    Mám ho 2 a půl roku, tak už je čas na obměnu, dělám to tak pravidelně :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    T_MAX: bude novej nebo kupuješ audi? :D
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    Toreticky bych měl na prodej svoje Subaru OTB :)

    9/2009, 107.000km najeto, 2,0D, stříbrná, xenony, nejvyšší model parrota, jinak standardní výbava, standardní městský oděrky ..

    cena dohodou, rád bych začínal dohadování někde u 360 tis.



    serviska, koupeno v čr, pravidelnej servis u Carpenterů

    no a pak takový ty kecy jako leštěnka, stav novýho vozu, jezdila s tim jenom babička na nákupy a žena pro děti do školky, atp. :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    Netušíte někdo, co mi chce auto sdělit blikající diodou v přepínači vnitřní cirkulace vzduchu po nastartování? (Po zmáčknutí toho tlačítka to přestalo blikat. Žádný pozorovatelný efekt.)
    DBR
    DBR --- ---
    PETRPEDROS: je o tom docela diskuze viz http://www.awd.cz/prestavba-subaru-na-etanol-e85

    asi by bylo lepsi napsat co chces tim myslim chci ctyrkolku 130kw ( nebo treba 200 koni) abych mohl jezdit tam a tam nebo abych se dostal nekam popr abych mohl driftovat...... aby me to dovezlo kdykoli kamkoli .....
    treba plyn v Subu spatnej neni ale vylozene na zavodeni to neni , proste benzin je benzin
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    PETRPEDROS: pokud nemas standalone jednotku tak se na e85 vykasli.. to co prodavaj za 2-8k je proste jen na tahani penez z lidi...
    Jasne, upravi to nepatrne stochiometrickou smes (do 10%) jako piggybacks, bohuzel nekontrolovatelne. Ale vzhledem ktomu jak jsou boxery nachylny na upravu afr, tak bych to fakt nedelal.

    Ostatne kdyz to dobre spocitas, vcetne amortizace, tak zjistis ze se to nevyplati vubec na zadnym aute (bavim se o e85 kitech, ne motoru naladenyho a postavenyho na e85).
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Hele a jak je to s ethanolem a tím dvoulitrem je tam rovnou povolený ethanol od výroby nebo se musí dokoupit ta krabička?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    PETRPEDROS: Jestli ti to bude skákat při ježdění dokolečka při plným rejdu, tak je v háji viskozní spojka v mezinápravovým difu v manuální převodovce. A ne tlumiče. Taky by mě moc zajímalo, kdo ti to všechno radí nebo kam na ty fóry chodíš...
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    ja bych se turba nebal.. dneska stoji opravna sada na ihi/garretta kolem 60-80usd, dynamicky vyvazeni v cz dela asi 10 firem..
    pokud bude turbo jo v haji, koupit novej housing vyjde na 100usd, popripade cely novy turbo za 15..
    CROSS
    CROSS --- ---
    PETRPEDROS: to jsou teda fóry :-]

    Ve druhé generaci (v první si nejsem jist) Subaru do Foresterů přímo plyn montovalo, nevim jestli to měl na triku výrobce, nebo importér, ale bylo to ofiko, takže ty dvoulitrový motory (podle mě dvoulitry bez turba) jsou pro to zcela jistě vhodný. Pak už záleží, jestli je to originální zástavba nebo nějakej aftermarket.

    K zadním tlumičům: mně vydržely cca 130 tisíc km, pak výměna, cenu ani neuvádim, neměnil jsem to v ČR.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SCOOBY: Spíš vyzvýdám různě po fórech...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam