• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SCOOBY: Zas kdyby to jezdilo a ridilo se jako Tesla, tak to beru vsema deseti.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    SCOOBY: Jj, tyhle tragikomicky vyfikundace doufam nepochopim ani v dobe, kdy budu mit vnoucata a auta si budou standardne s ridicem povidat o tom, jak se ma rodina...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Refined Modesty // Kenji RHD Subaru WRX STI. | StanceNation™ // Form > Function
    http://www.stancenation.com/2014/01/14/refined-modesty-kenji-rhd-subaru-wrx-sti/
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    LUBANCZ:souhlas, ale smutný je, že je to pořád lepší než ty "originální hatche". Hlavní je, že to není hybrid s elektronickou ručkou a speciálním sw na výrobu zvuku motoru.... :)
    FOGH
    FOGH --- ---
    LUBANCZ: presne tak, moje prvni reakce, kdyz jsem ten predek videl...
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    SCOOBY: si nemuzu pomoct, ale ten predek, bocni profil.. ja vtom vidim evo x... :/
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    PALMEX: jj, není to špatný, furt by se mi nějak líbil posun blíž ke skutečnýmu sedanu, než tohle, ale od příchodu hatche to lepší nebylo.
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    SCOOBY: snad první verze imprezy od ´99 která se mi líbí na první pohled
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    NEW Subaru WRX STI 2015 Impreza official video
    http://www.youtube.com/watch?v=ToIfIMQ_ivE
    FOGH
    FOGH --- ---
    The all-new 2015 Subaru WRX
    https://www.youtube.com/watch?v=tE9Qo2ZztWY
    NAILER
    NAILER --- ---
    IKSIK: díky!
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    NAILER: Budou o 10mm užší a budeš mít auto o 6mm níž. Pasovat by SNAD měly. Kdybych to řešil já u sebe, tak bych se toho nebál.
    NAILER
    NAILER --- ---
    chci OB 2000 obout do zimáků (vypadá to, že nám začla zima a allseasony už mam docela sjetý :-), nemůžu nikde najít vhodnej rozměr, normální maj 225/60R16. budou 215/60R16 (na plecháčích) pasovat v pohodě?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: V případě nehody je nebezpečnější nádrž benzínu a bez ohledu na to, jestli je to v garáži nebo ne. V tomhle to maj lepší zrovna ti dehtaři.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Ja o zadnejch znackach nemluvim.
    A myslim ze ne, zadnej zakaz jehoz poruseni by v pripade nehody takhle snadno mohlo zabit nezucastnene jsem nikdy vedome neporusil.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Hele, ale nebudeme rozjíždět flejm, že ne?
    Já jsem si teda začal s tím dehtem do kamen, ok, přiznávám se. Ale radši toho necháme. ;-)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: Je to značka, na který když je napsáno LPG, tak přes ní nesmím jet. Tys nikdy žádnej zákaz na silnici neporušil?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Si ze mne delas prdel?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CROSS: Však víme. ;-)

    AXTHEB: Myslíš zákazové dopravní značky B32?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Zakaz LPG v garazich neni kvuli vybuchum
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam