• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    WYMA: V ALMu bych osobně nic nebral ani nové auto!, byl jsem tam na OTB v D s hotovostí a takový ojeb jsem dlouho nezažil, vážně, ruce pryč. Všechno bylo dopředu domluvené a předjednané co bude ve smlouvě a jestli tohle jsou SUBARU dealeři tak to je něco hodně špatně. A můžou mít sebelepšího mechanika když s Tebou pak jedná mladý frajírek ve vytahaných riflích, co Ti říká, že do zadřeného dieselu dali nový polomotor, vstřiky, čerpadlo a spojku, ALE že Ti na to nedají záruku, ani na ty součástky a na auto jen 6 měsíců záruka, když je dle zákona 12. A nechtěli ani ukázat průvodky, protokol k opravě a nákup těch dílu u Freye. Prej se TO ztratilo, hledali to asi hodinu, fakt komedie. Normální kolotočáři!!!!
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    me se zrovna tyhle modely libi, vic jak ty starsi :)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    sice je to zrovna ten vosklivej model, ale zase 700hp+ :)

    WYMA
    WYMA --- ---
    DBR: rozumím, ale vidím je jako vcelku ok pro prohlídku auta.
    DBR
    DBR --- ---
    WYMA: konkurence _ sice vsichni skripou zubama ale stejne musej ty dily kupovat o Freye ..... , ja chtel blbej papir na spotrebu protoze mam v TP zapsanou prumernou 8,9 litru (2.5l 127kW US model) coz je proste nesmysl .... je fakt jednodussi se domluvit s americkym Subaru nez s Freyem ..... nehlede na to ze jedno auto mi pekne zprasili
    WYMA
    WYMA --- ---
    T_MAX:
    DBR:
    no dobře, ale pro prohlídku auta od konkurence to není špatná vizitka, žejo...? :)
    DBR
    DBR --- ---
    delaj to ty sami lidi porad , domluva temer nemozna na cemkoli strasny ignoranti
    CROSS
    CROSS --- ---
    jaký je vůbec napojení Freye na importéra Subaru? kdysi jsem měl dojem, že to dělali ty samý lidi, už ani nevim proč.
    DBR
    DBR --- ---
    T_MAX: presne ty nema rad snad nikdo ...
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    WYMA: s Freyema se nikdo nebavi, nemaj je radi :)
    WYMA
    WYMA --- ---
    DBR: mám spíš obavu, aby to u freye nedomluvili. i když stejnou obavu jsem měl u AWD, a nepotvrdila se.
    WYMA
    WYMA --- ---
    DBR: alm prodává. taky mi to přijde moc peněz, stejnej názor mají v awd.
    DBR
    DBR --- ---
    CROSS: jasny .... no na to co tomu je chtej teda jako docela dost penez .......
    CROSS
    CROSS --- ---
    DBR: voni to asi inzerovali na Tip Cars, ale maj to na svým webu a na tip cars jsou jako prodejce.
    DBR
    DBR --- ---
    CROSS: ahaaaaa to jsem z toho nepochopil ja ze je tam TIP cars .....
    CROSS
    CROSS --- ---
    DBR: ALM to přímo prodává
    DBR
    DBR --- ---
    WYMA: tak zrovna u Freye to nevyhrajou, to je jednak slusnej vyzkumak a navuc rad vymeni i to co neni potreba, takze podle me bude cena opravy i vyssi, dost bych se bal toho automatu .....
    To je foceny v Hostivari pred ALM ne ?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Jo, ja tomu rikam diferak:) Svira vic nez ma.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: Samosvorným diferákem myslíš tu tvou viskozní spojku, jo? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Poloosu, brzdy, stredovej diferak. brzdy mi dal do cajku kamarad, poloosa se vyjebala loni na jare a stredovej diferak holt je holt trochu moc samosvornej, ale da se stim jezdit ;)
    Na tu poloosu sem uplne zapomnel, az nedavno pri probirani se papirama sem narazil na zapis z prohlidky a je to tam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam