• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    DBR
    DBR --- ---
    T_MAX: presne ty nema rad snad nikdo ...
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    WYMA: s Freyema se nikdo nebavi, nemaj je radi :)
    WYMA
    WYMA --- ---
    DBR: mám spíš obavu, aby to u freye nedomluvili. i když stejnou obavu jsem měl u AWD, a nepotvrdila se.
    WYMA
    WYMA --- ---
    DBR: alm prodává. taky mi to přijde moc peněz, stejnej názor mají v awd.
    DBR
    DBR --- ---
    CROSS: jasny .... no na to co tomu je chtej teda jako docela dost penez .......
    CROSS
    CROSS --- ---
    DBR: voni to asi inzerovali na Tip Cars, ale maj to na svým webu a na tip cars jsou jako prodejce.
    DBR
    DBR --- ---
    CROSS: ahaaaaa to jsem z toho nepochopil ja ze je tam TIP cars .....
    CROSS
    CROSS --- ---
    DBR: ALM to přímo prodává
    DBR
    DBR --- ---
    WYMA: tak zrovna u Freye to nevyhrajou, to je jednak slusnej vyzkumak a navuc rad vymeni i to co neni potreba, takze podle me bude cena opravy i vyssi, dost bych se bal toho automatu .....
    To je foceny v Hostivari pred ALM ne ?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Jo, ja tomu rikam diferak:) Svira vic nez ma.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: Samosvorným diferákem myslíš tu tvou viskozní spojku, jo? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Poloosu, brzdy, stredovej diferak. brzdy mi dal do cajku kamarad, poloosa se vyjebala loni na jare a stredovej diferak holt je holt trochu moc samosvornej, ale da se stim jezdit ;)
    Na tu poloosu sem uplne zapomnel, az nedavno pri probirani se papirama sem narazil na zapis z prohlidky a je to tam.
    WYMA
    WYMA --- ---
    T_MAX: ok
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    WYMA: ALM nebo jak se to jmenuje ..
    WYMA
    WYMA --- ---
    T_MAX: servisák v hostivaři myslíš kterou firmu?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: A co ti teda předpověděli?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    Navíc servisák v hostivaři je podle všech hodně dobrej ..

    To je teda info pro všechny, je to motorář, kterýmu volá o rady i Kalina, když si neni jistej ..
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    WYMA:
    AXTHEB: U mě co AWD předpověděli, tak nakonec byla oprava za patnáct kil místo jejich třiceti litrů .. mám zas obrácenou zkušenost :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WYMA: U myho auta co v awd predpovedeli ze se podela tak se podelalo :)
    A mimochoem awd je taky autorizovanej servis.
    WYMA
    WYMA --- ---
    Navážu na předchozí diskusi.

    Byl jsem se minulý pátek podívat na http://www.tipcars.com/subaru-legacy/20-r-comfort-at-21750305.html , projížďka ok, auto ve slušným stavu. Domluva na tom, že v pondělí to nechám proklepnout v awd.
    Výsledek prohlídky - drobnosti typu silentbloky apod., dále přední brzdy komplet na výměnu, na výměnu ložisko v kardanu (neboli celý kardan, jinak to prý nejde!), a poznámka, že automat "občas neví co se děje".

    Tak jsem to sdělil prodejci, který navrhuje, že na jejich náklady to nechají prověřit u třetího autorizovaného servisu (frey), že si myslí, že stanovisko awd je nesmysl.

    Můj názor je ten, že měnit kardan za 30tis. kč a brzdy za 8tis. kč je pro začátek trochu moc. A i kdyby s přihlédnutím k tomuto slevili, tak tam pořád zůstává potenciální problém s automatem (dle awd za teoretických 80 tis. Kč).

    Někdo má nějaký názor? Zapomenout na to, nebo to řešit dále? Jsou awd amatéři, kteří neví, co dělají?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam