• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    IKSIK: hned mu to slusi vic! ;)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Byli jsme s dětma na výletě, manželka si chtěla po cestě vyfotit nějaký stromy nebo co, tak jsem zaparkoval u pole a mě ani děti nebavilo jen tak čekat. :)

    PALMEX
    PALMEX --- ---
    repost z ustavu
    DBR
    DBR --- ---
    PRZZI: jezdil jsem s MY2008 4 roky - NEJDE (to proste japonec nedomyslel ......)
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    DYNK: to jsem zkoušel a nepomohlo

    jinak volal jsem do servisu a tam mi řekli že musím stisknout tlačítko DUAL, které teda nemám, tak mi řekli že to teda asi nejde...zvláštní
    DYNK
    DYNK --- ---
    PRZZI: nemam Subaru, ale u me to funguje tak, ze se AUTO musi podrzet nejakou dobu. Muzes zkusit, dokud nekdo neporadi.
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    Zdravím Vás.
    Nedávno jsem pořídil Outback MY2008 a mám dotaz ohledně nastavování teploty klimatizace. Je monžé nějak nastavovat obě teploty najednou? Když točím u řidiče nastavuje se jen strana řidiče a musím zvlášť točit i na straně spolujezdce (doteď jsem měl Focus a tam to fungovalo tak že po stisknutí AUTO se teploty vyrovnaly a potom ridič nastavoval obě, dokud nenastavil jinou od spolujezdce).

    Návod k obsluze náhodou nemáte? po předchozím majiteli bohužel v autě není...z netu jsem stáhl návod určený pro americký trh, nevím jestli tam jsou nějaké odlišnosti ale např. ohledně toho dotazu s klimou mi nepomohl.

    Díky
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    TOMYK: Jsi skeptickej málo. Je potřeba bejt skeptickej k těm apps a k tomu, co vlastně obd vykazuje. Jsou to hodnoty, ne hodnoty v jednotkách. Každá automobilka ty hodnoty nějak dekóduje, rozhodně neplatí, že je možný obd čtečku nacvaknout a udělat si palubní počítač jako od výrobce. Spousta těch hodnot potřebuje kalibraci.
    CROSS
    CROSS --- ---
    No je fakt, že termín "dojezdová pneumatika" tím dostává jiný rozměr.
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    CROSS: vždyť je to 4x4, tak to musí jet i bez jednoho kola a komu vadí, že se to brousí o asfalt... hlavně, že se to pohybuje dopředu ;-)
    NILOR
    NILOR --- ---
    .....že v tý gumě používaj tekutinu - která zacpe mikrodíry
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    plus tihle borci jsou zvyklí dojíždět etapu i bez pneumatiky...tak se mu to seklo ale auto jelo dál tak pokračoval za stálého orání asfaltu :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Seknutá poloosa...zakouslej třmen..poškozenej kotouč tak že se rozpad a vzpříčil...takovejch možností :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    CROSS: já vím :)) nemám tušení :))

    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    CROSS: 2 minuty googleni, ale netusim jestli je to presne ono ;-)
    WRC - Rally Catalunya 2005 - Solberg Crashes Onboard
    http://www.youtube.com/watch?v=G-z40SHTyFY
    CROSS
    CROSS --- ---
    4PTO: no to je jasný, ale jak? Ubrousil to o asfalt? To vypadá, jak kdyby šel kolem děda Drchlík s laservou pilkou. ;-]
    4PTO
    4PTO --- ---
    FOGH: nehoda při závodech
    FOGH
    FOGH --- ---
    NILOR: jak?? :-O
    NILOR
    NILOR --- ---
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    dx.com ma postovny zdarma, nemusus se sdruzovat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam