• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    DBR
    DBR --- ---
    NIXIMOR: to snad nemuze bejt az takovej problem , uplne v nejhorsim to propojit drat po dratu nebo na kousku malyho plosnaku .......
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Autoradio SG jsem teoreticky resil pred koupi taky, a dospel jsem ke stejnemu zaveru... Redukce na ISO konektor se sehnat da, redukce na ovladani na volantu ne. Takze budto prijit o luxus ovladani na volantu, nebo si to zbastlit sam (na coz jsem levej), a nebo nechat origo radio. U me zvitezila lenost :)
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    4PTO: Kromě GC8, kterou zmiňuješ tam taky chybí ještě "Blob Eye"... Ale i tak je to BOŽÍ foto!!! :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO: chybi tam ta nejheci...

    btw.. Scott tady z nyxu, co stavel sti, uz ho mas hotovy?
    4PTO
    4PTO --- ---
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    nádhera
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: Praha. Ale uz sem snad možna i neco nasel.. Dam vedet.
    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: skoda , odkud jsi ?


    LUBANCZ: dik moc uz jsem to pohledal

    a nadaval jsem u toho docela dost dil v CR 2715 s DPH dostupnost 3-4 tydny na subarupartsonline do tydne postou cena 54 USD ( postovny 49 USD ) vzhledem k tomu ze potrebuju na obe strany a vsechny ty gumy tak i s postovnym je to z US 3x rychlejsi a za polovinu ceny .......
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: nemám..
    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: sbastlit se da ledacos mas nejakou fotku konektoru radia a ovladani ?
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    to je věc.. aurtorádio peripetie pokračuje.. Nakonec jsem se rozhodl pro 2 dinové rádio apline... ale potřebuju redukci na dálkové ovládání z volantu, což se prej (aunika.com) pro SG nedělá, dělá se až SH...
    Kurva, řešil jste to někdo?? Neznáte nějakýho šikovnýho autoelektrikáře, kterej by to uměl vyřešit?

    Díky!
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    DBR: bushing se nejvic pouziva.. takze hledej rear arm bushing nebo tak neco, podle toho co konkretne potrebujes :)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    DBR: Právě, že to je český výraz. Podívej se [ Davas auto do servisu? Srrrrrabe!! ], mám pocit, že to tam kdysi řešili.
    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: taky jsem si myslel ale nechce mi to nic najit ......
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: řekl bych že silentblock..
    jinak radio. Awd to umí, ale je to drahý a výměna včetně části palubky by byla dražší než rádio. Takže jsem vybral 2 pinový. Zajímá mě ale ještě, jestli jde pro nové rádio dálkové ovládání na volantu..
    DBR
    DBR --- ---
    netusite nekdo jak se rekne v anglictine silent blok ( potrebuju na zadni napravu oba) OTB 06 127KW
    nahrada podle vseho neni a od Feye to tusim bude dost rana , ze bych to objednal na https://www.partswebsite.com/subaruonlineparts/

    predem dik za pomoc

    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: jj rozdil v pristupu je neuveritelnej ......
    radio chci vymenit taky ale moralne bojuju mezi origo vzhledem a funkcnosti ( to US radio co mam prece jen neumi preladovat, neumi RDS , preladovat stanice a CD je jen na jedno CD , neumi MP3 a umi jen liche frekvence .....)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOMYK: Oh fuck. AWD.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    AXTHEB: AOW?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOMYK: Zavolej si do aow?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam