• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    4PTO: Já ho bohužel ještě nějakou dobu nikam nedovezu :-D teď jsem jí koupil Bremba, odlehčuju a čeká mě palivové a brzdové vedení... takže práce hodně, času a peněz málo :-D

    4PTO
    4PTO --- ---
    a nějakýho 16.8. tam má subaru klub zase monte písek, už 8. myslím.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    SCOTT7279: nejlepsi cast videa je mezi 2:06 az 3:07 :))
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    Kamarád si zablbnul v Písku ;) Když já nemám ještě dostavěno, tak si dělám radost, alespoň jeho autem :-D

    Driving Academy + Subaru Fan Club - Písek - 8.7.2014
    https://www.youtube.com/watch?v=tgajAAbgFms
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    Ahoj, kdyby někdo měl zájem, možnost i na ND, jezdí v pohodě, ale teď je prdlej čep na předním kole. [ OFFERINGNABÍZÍM: Prodám SUBARU IMPREZU GF / Praha 4 ]
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    4PTO: Jo, ale je dobry to umet ridit. :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    WILDENBURY_SQ: sti je jiná liga :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    WILDENBURY_SQ: vystavil jsem ho nekde na sc a stejne jsem pak nikomu neodepsal :))) dnes 4h po polskejch okrskách a nevim v čem jiným bych to chtěl jet, fakt ne..
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    4PTO: Jezis tys ho furt neprodal? Geezus, ze bych se zkratil cekani na wrx sti a na gétéčku se aspon naucil zachazet se čtyřkoulí...

    Ne, musim bejt silnej, ommmm ommmm....
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    CHARVYBURGER: zalistuj tu v hostorii. nekdo tu OTB relativne nedavno nabizel...
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    NIGHTHUNTER: Jsem prave otevrenej vsemu se sesti hvezdickama a velkym kufrem. (tech 1,1 mice teda asi nesezenu =)), ale jinak se nebranim LPG a objem motoru me celkem netankuje. Nechci to ze zacatku moc limitovat.
    4PTO
    4PTO --- ---
    CHARVYBURGER: Vedel bych o super gt :))))
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    CHARVYBURGER: A co by sis tak asi představoval? Resp. kolik na něj máš? Dá se sehnat různej od 35.000 Kč do 1.099.000,- Kč, takže by chtělo aspoň upřesnit požadavky třeba na motor (2.5i, 3.0 H6, nebo máš na 2.0D?). Chceš LPG, nebo by vadilo, případně spotřebu neřešíš? Automat nebo manuál? Nějaký prvky minimální výbavy? Pak už můžou lidi radit, že něco podobného bude prodávat známý, nebo je teď zveřejněno na fórech v inzerci apod.

    Pro představu o cenách a možnostech můžeš začít třeba na www.sauto.cz
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Zdravim, shanim Subaru Outback, moje 17 let stary dojezdilo. Tesneni pod hlavou je v haji a oprava uz nema cenu. Kdybyste o necem vedeli, prosim napiste mi do zpravy. Diky!
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    NAILER: Ano. A jak!!!
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Subaru Impreza WRX STI on mud pit ( WCSS 2013 )
    https://www.youtube.com/watch?v=MyRRJyEEjac
    NAILER
    NAILER --- ---
    IKSIK: hliníkový disky můžou zreznout? (sorry za blbej dotaz)...
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    NAILER: To bych viděl spíš na orezlý ráfky. Zvenku můžou vypadat jak nový, ale v místě styku ráfku a pneu může být nějakej binec. A nebo můžou být v háji ventilky. Zkus si nechat ty gumy zout, vyměnit ventilky a vypucovat ráfky. Bude tě to stát pár stovek a nejspíš budeš mít klid.
    NAILER
    NAILER --- ---
    Na OB2000 mi pomalu uchází obě levý gumy (cca 1 PSI denně) - to je skoro tak, že asi nenajdu ani ve vaně. Chtěl bych tam nalejt takovou tu tekutinu s vláknama, co ty leaky sama zastavuje, nemůže to AWD nějak uškodit? Nebo rozhodit geometrii a tak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam