• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    DBR
    DBR --- ---
    EXCITE:
    takhle ?
    Subaru Forester Review - Research New & Used Subaru Forester Models | Edmunds
    http://www.edmunds.com/subaru/forester/

    EXCITE
    EXCITE --- ---
    CROSS: to by mohlo pomoct..už dlouho ho si ho chci pořídit a teĎ na to asi dojde...jelikož není na novej, tak chci vymyslet optimální generaci/rok výroby
    CROSS
    CROSS --- ---
    EXCITE: napadá mě wiki, ale tam je to spíš po generacích
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Zdar, je nějakej web,kde bych se dočetl o vývojový řadě Forestera? Zajímá mě co,kterej rok výroby má jinýho a tak.
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    IKSIK: V Bulharsku jsou pumpy vsude, tak nemusis tahat olej a destilku :).
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    IKSIK: Vše co píšeš dává smysl, Cross správně doplnil asistenčku, když už havarijko. Jezdíval jsem do Bulgárie na punk starym scorpiem, ale po zkušenostech s (nejen) psy na dálnici v tzv. cikánské zóně (nevyhneš se, ať už to bude Srbsko, Černá hora, Rumunsko, Kosovo...) jsem dostal rozum.
    CROSS
    CROSS --- ---
    IKSIK: k tomu pojištění nějakou asistenční službu.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Kdybyste jeli se starým Legacy/Imprezou 2.0 85kW do Bulharska, báli byste se, že nedojede? A nebo co byste s sebou vzali za werkzeug? Nebo nějaký ND? Vezmu si radši rezervní kolo, sadu stranových klíčů, šroubovák, flašku Flashlube... Jinak nevím.
    Lahev oleje a lahev destilky byste s sebou tahali?
    Taky uvažuju o havarijním pojištění s tím, že ho hned po dovolený zruším.
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    LUBANCZ: Fákt, to je super... dobré vědět ;) možná bychom touhle cestou šli, cenově to sice s DPH a clem výjde na stejno ale ty auta tam jsou v jiném stavu ;)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    SCOTT7279: jo ja myslel jp, ne uk :)
    Mam kdyztak v jp dost kontaktu na auta(A,AA,B,B+) kdybyste potrebovali a nemohli sehnat nic v uk. Kazdopadne je treba pocitat s kontejnerem no (30+) :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    LUBANCZ: Ono už to s cenama není tak veselé jako dřív, ceny jdou nahoru a aut ubývá, za 50 už leda v Japonsku... snažíme se teď sehnat pro kamaráda TypeR V5 nebo 6 a v UK se za mojí cenu sehnat už nedá. Spíš okolo 6 tisíc liber... STI bez TypeR/RA něco přes 3t L se dá...
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    SCOTT7279: ono je to tam super hlavne z toho duvodu ze muzou importovat rhd z uk a legalne prehlasit. Jsou tam v dost vecech urady benevolentnejsi nez terba u nas.. Takze 4-6 evo nebo sti ver6 tam klidne koupis za 50t czk a vesele jezdis...
    4PTO
    4PTO --- ---
    SCOTT7279: Na 4, jeste ten nyxí :)))
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    Tam to bude obecně okolo JDM aut super, i když na UK to asi nemá. Ale lidi to tam žerou, kdysi jsem viděl nějaký Subaru sraz někde u Rigy a bylo to obrovský, tady si o tom můžeme nechat jen zdát. Subaristi rozhádaný na 3 kluby, zkrátka hnus velebnosti...
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    asi toho tam bude hodně, pokaždý, když jsem zabrousil na mobile.de/autoscout tak tam byla nějaká litevská překopávka a většinou (na fotkách a pro neautomechanika!) vypadala dotaženě.... jednou bych si to pobaltí projel nejen kvůli sůbům... :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    Podle mě nepřestalo bavit, ale je toho tam tuny a asi to tam lidi přestalo bavit překopávat :-D subaru srazy tam jsou trochu jiná liga :-D
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    Mám pocit, že zrovna z Litvy vyjela hromada překopanejch gc8 stíček, gtb leg a podobných jap lahůdek, asi to tam kluky už přestalo bavit.:)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    4PTO: Jj, je to cca od června, žádost o vyjímku a je to, rozhodl o to evropský soud na popud odněkud z Litvy tuším a jako hlavní argument brali, že v DE se to může a zvýšená nehodovost není... Alespoň k něčemu ta EU je ;D
    4PTO
    4PTO --- ---
    SCOTT7279: nebyl jsem v Česku, to mě asi minulo tahle informace.. pohledám si detaily
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    4PTO: tak izolace už je skoro venku to jo, a překopávat taky nakonec nebudu, ale potřebuju zpátky sehnat RHD palubku :-D svojí jsem rozmlátil a vyhodil, pže zabírala místo a nevěděl jsem, že se chystá legální přihlašování nepřekopaných...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam