• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    LUBANCZ: Ono už to s cenama není tak veselé jako dřív, ceny jdou nahoru a aut ubývá, za 50 už leda v Japonsku... snažíme se teď sehnat pro kamaráda TypeR V5 nebo 6 a v UK se za mojí cenu sehnat už nedá. Spíš okolo 6 tisíc liber... STI bez TypeR/RA něco přes 3t L se dá...
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    SCOTT7279: ono je to tam super hlavne z toho duvodu ze muzou importovat rhd z uk a legalne prehlasit. Jsou tam v dost vecech urady benevolentnejsi nez terba u nas.. Takze 4-6 evo nebo sti ver6 tam klidne koupis za 50t czk a vesele jezdis...
    4PTO
    4PTO --- ---
    SCOTT7279: Na 4, jeste ten nyxí :)))
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    Tam to bude obecně okolo JDM aut super, i když na UK to asi nemá. Ale lidi to tam žerou, kdysi jsem viděl nějaký Subaru sraz někde u Rigy a bylo to obrovský, tady si o tom můžeme nechat jen zdát. Subaristi rozhádaný na 3 kluby, zkrátka hnus velebnosti...
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    asi toho tam bude hodně, pokaždý, když jsem zabrousil na mobile.de/autoscout tak tam byla nějaká litevská překopávka a většinou (na fotkách a pro neautomechanika!) vypadala dotaženě.... jednou bych si to pobaltí projel nejen kvůli sůbům... :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    Podle mě nepřestalo bavit, ale je toho tam tuny a asi to tam lidi přestalo bavit překopávat :-D subaru srazy tam jsou trochu jiná liga :-D
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    Mám pocit, že zrovna z Litvy vyjela hromada překopanejch gc8 stíček, gtb leg a podobných jap lahůdek, asi to tam kluky už přestalo bavit.:)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    4PTO: Jj, je to cca od června, žádost o vyjímku a je to, rozhodl o to evropský soud na popud odněkud z Litvy tuším a jako hlavní argument brali, že v DE se to může a zvýšená nehodovost není... Alespoň k něčemu ta EU je ;D
    4PTO
    4PTO --- ---
    SCOTT7279: nebyl jsem v Česku, to mě asi minulo tahle informace.. pohledám si detaily
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    4PTO: tak izolace už je skoro venku to jo, a překopávat taky nakonec nebudu, ale potřebuju zpátky sehnat RHD palubku :-D svojí jsem rozmlátil a vyhodil, pže zabírala místo a nevěděl jsem, že se chystá legální přihlašování nepřekopaných...
    4PTO
    4PTO --- ---
    SCOTT7279: vždyť vidím že je těsně před dokončením :)))
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    4PTO: Já ho bohužel ještě nějakou dobu nikam nedovezu :-D teď jsem jí koupil Bremba, odlehčuju a čeká mě palivové a brzdové vedení... takže práce hodně, času a peněz málo :-D

    4PTO
    4PTO --- ---
    a nějakýho 16.8. tam má subaru klub zase monte písek, už 8. myslím.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    SCOTT7279: nejlepsi cast videa je mezi 2:06 az 3:07 :))
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    Kamarád si zablbnul v Písku ;) Když já nemám ještě dostavěno, tak si dělám radost, alespoň jeho autem :-D

    Driving Academy + Subaru Fan Club - Písek - 8.7.2014
    https://www.youtube.com/watch?v=tgajAAbgFms
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    Ahoj, kdyby někdo měl zájem, možnost i na ND, jezdí v pohodě, ale teď je prdlej čep na předním kole. [ OFFERINGNABÍZÍM: Prodám SUBARU IMPREZU GF / Praha 4 ]
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    4PTO: Jo, ale je dobry to umet ridit. :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    WILDENBURY_SQ: sti je jiná liga :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    WILDENBURY_SQ: vystavil jsem ho nekde na sc a stejne jsem pak nikomu neodepsal :))) dnes 4h po polskejch okrskách a nevim v čem jiným bych to chtěl jet, fakt ne..
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    4PTO: Jezis tys ho furt neprodal? Geezus, ze bych se zkratil cekani na wrx sti a na gétéčku se aspon naucil zachazet se čtyřkoulí...

    Ne, musim bejt silnej, ommmm ommmm....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam