• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    GEEK: no to bylo pekny do ty doby nez to na dalnici melo aerodynamiku cihly a nad 110 hroznej hluk v kabine.... je to proste uz SUV se vsim vsudy kdezto outback je (pokud do srovnani nenacpeme nizky BMW) uplne normalni kombik

    ja mel forestera rad ale po tom co mam otika bych uz nemenil... a kor ne ty novejsi modely kde uz se sedi uplne jak v dodavce, v zatackach to je proste neprijemny
    GEEK
    GEEK --- ---
    GEEK: Stejně docela váhám. To auto je pěkný, ale jsem zvyklej na Forestera, takže když do toho sednu, tak mám pocit, že mám hlavu ve stropu. Je to asi o zvyku, ale byla to věc, co jsem u Forestra oceňoval, ta prostornost...
    GEEK
    GEEK --- ---
    KOZEL: Ten prodejce říkal, že když tam nalili 95, tak to mělo hrozně nestabilní otáčky. Jakmile nalili 98, tak to jelo jak po másle.
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    GEEK: Je to benzin (diesel bys poznal podle postovni schranky) a smi se do toho lejt 95. My do toho ale stejne ted lejem 98, kdyz je tak levna :-P
    GEEK
    GEEK --- ---
    PIPLA: A co to je, benzín nebo diesel? Dneska jsem koukal asi na dost podobnej v benzínu 2,5 a trochu mě odradilo, že se do toho musí dávat natural 98 :-/
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KOZEL: neda, az u dalsiho modelu to funguje jak ma.. Tohle me u subaru fakt sere, jejich elektronika je tak nedotazena, ze mam kolikrat pocit, ze si ze zakaznika delaj prdel.. Nebejt u subaru tak dobry 4x4, uz davno si kupuju volvo.. S 2014 outback jsem fakt nespokjenej, obavam se, ze to je moje posledni subaru..
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    FOGH: no tak skoky určitě ne, protože by se zapích a zvednutý to nemá...
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    Da se vypnout dvouzonovost dvouzonovy klimatizace? Desne me stve, ze musim pokazdy menit teplotu dvakrat.
    Outback 2007
    FOGH
    FOGH --- ---
    KINGFISHER: hm, typek v aute s pohonem 4x4 vyjede kopec nahoru a pak ho sjede dolu, a pak jeste jednou... asi jsem cekal vic?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Subaru STI "The Mistress" On Sand Dunes
    https://www.youtube.com/watch?v=gvByQ3iFihg
    CUBEECHECK
    CUBEECHECK --- ---
    IKSIK: Jj, tohle je kamarádův známej:)
    BL00DER
    BL00DER --- ---
    Konecne napadlo, konecne namrzlo! Dal jsem na doporuceni mistnich a byl se podivat na parkoviste u krematoria u Plzenske. Bylo to lepsi nez nic, ale prislo mi to dost male. Vcera jsem narazil na toto parkoviste na Zlicine a bylo to skvele! http://goo.gl/maps/T7TQl (kouknete na satelit). Je o poznani vetsi a nikdo me nevyhazoval. Byl jsem tam kolem seste vecer a v jednu chvili jsme tam jezdili dokola ctyri. Panove z prilehle garaze se jen koukali, kolem jeli MP a nikdo si nestezoval. Nebo nekdo znate lepsi misto?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    WILDENBURY_SQ:
    "Se to postavilo, nó."
    "To je v píči celý géčko."
    "Hlavně to nikomu neřikejte."
    ...a jiné perly. ;-)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    IKSIK:

    "Jeď!!!"
    "Ty krávo, to je čurák, ty krávo, ty píčo..."
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    PALMEX: Chudák Justýna. Takhle trápit takovou princeznu. :-/

    A tohle tady asi znáte i když nejde o Subaru. :-)
    Mercedes-Benz G-Class Vs. Gravity & The Winner Is?
    https://www.youtube.com/watch?v=fkeh3U_bue0

    4PTO
    4PTO --- ---
    PALMEX: autíčko do nepohody :D
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    Taky něco z vlastní zahrádky ;) moje dílna bez mého auta... přesto je celkem plno

    KOZEL
    KOZEL --- ---
    Zas jednou neco z vlastni zahradky:

    Je to 2007 WRC Rally Monte Carlo 1:16
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam