• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    To je tahle?

    Peceny kure? To vymyslel nekdo na houbickach? Asi na to mam moc slabou fantazii, zkusime se zeptat nasi maly dcery, ta porad nekde vidi nejaky zviratka.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    ja usoudil ze to je na zaklade podobnosti check a chick. ale tu ikonu, pokud je jina nez pri zapnuti zapalovani jsem v zivote nevidel, a pokud je to ona, tak peceny kure z ni teda fakt nepoznam :)
    NAILER
    NAILER --- ---
    pečený kuře :-D hahaha, já měl na subaru jen CHECK ENGINE, tak mě to nenapadlo :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    NAILER: Check engine neboli žlutá ikonka pečenýho kuřete na palubovce.
    NAILER
    NAILER --- ---
    co je sakra kuřecí problém? :-)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    BL00DER: tu jsem si prave koupil a smazal... jednou, pred skoro rokem od te doby se to uz neukazalo :)


    IKSIK: hm ja jsem stale ve fazi neschopnosti udelat vic nez nalepit novou dalnicni znamku :)))

    ale budu muset na oleje a opravit naraznik a zadni svetlo a brzdy... takze pak tam kouknu... az to prijde :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Ja asi nejak netusim co je pricina problemu, ale resit to BT modulem ba mazani erroru je hodne vtipne reseni :D Ale taky jsem to tak praktikoval s blbnoucim lpg :)
    BL00DER
    BL00DER --- ---
    NIXIMOR: Obe ty reseni jsou workaround, zalezi na tom, jak casto clovek kureci problem ma. Kdyz se to objevi jednou za pul roku, tak je mozna jednodussi nacvaknout krabicku a smazat to nez montovat podlozku.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    JESSE_MORENO: Má to závit M18x1,5 a používá se to imho na všechny benzíny včetně H6. Když už by tam byl nějakej problém, tak s místem. Chce to kouknout, jestli se ti tam ta lambda vejde na dýlku i s podložkou. Ale těch pár cm tam snad bude.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    BL00DER: To je teda reseni :D
    BL00DER
    BL00DER --- ---
    JESSE_MORENO:
    Me nakonec v AWD po kurecim problemu dali misto podlozky lambda podlozky bluetooth modul, co se vrazi do zasuvky pro diagnostiku a pres Torque appku pro android si muzu kure mazat sam, protoze je v tom videt konkretni kod te chyby a kdyz se jedna o kureci sondu, tak to clovek smazne, v pripade jine chyby bych pak vyrazil do servisu. Pro hracicky je to fajn reseni, clovek si muze zobrazit vselijake info z ridici jednotky.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    IKSIK: Je nějakej rozsah modelu kam to jde?

    Ja už ten problém s kuřetem znova nemel ale jestli je to kompatibilní se všema subaru tak bych si to mozna vzal. ;)
    GEEK
    GEEK --- ---
    CROSS: chmm, ted jsem koukal do nejakyho manualu a asi to tak je. to me trochu stve.
    CROSS
    CROSS --- ---
    GEEK: podle mě obecně Subaru tohleto nemá / neřeší, pamatuju si, že se na fórech různě řešilo, že to jde vypnout DIY nebo zásahem v servisu, kde to ale nechtěj dělat. Takže spíš bych řekl, že se to vypnout nedá, s jistotou to nevim.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Nemáte někdo zájem o podložku pod lambdu? Mám tu jednu volnou.
    GEEK
    GEEK --- ---
    CROSS: rozumim, ja resim trochu "mensi" problemy, vzhledem k tomu, ze je to o asi tri ctrvte milionu levnejsi auto :) takze jedu hodne kompromis.
    ale pripomnel jsi mi s tim airbagem u spolujezdce, da se u toho outbacku 08 vypnout?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Napadlo me, nechcete nekdo mirne jety zimaky? Nokiany, 215/60 R16 99H (puvodne pro Forester 2006+), vzorek jeste min. 6mm (mereno v pneuservisu, kde jsem je mel uskladneny). Ja uz je nemam na co obout, Legacy ma mensi rozmer a fakt se tam nevlezou :) Zbytecne se mi vali v garazi, kdyz by nekdo chtel, urcite se na cene dohodneme. Primarne se jich chci zbavit at neprekazi...
    CROSS
    CROSS --- ---
    GEEK: hloubka od hrany k sedadlům. Konkrétně protože mám dvoumístnej Chariot čili takovej ten sportovní kočárkopřívěs za kolo, kterej se do Forestra nevejde.

    Jinak svýho Forestra mám opravdu rád, v zásadě mu nemám co vytknout, kromě pár drobností (podsvícení displeje je slabý resp. vázaný na rozsvícený světla, což je blbost, rádio neumí připojit iPhone přes Bluetooth a nemá to vypínací airbagy spolujezdce, takže nedám dětskou sedačku dopředu, no a místo klíčku je taková srandovní záslepka, čistě estetická záležitost, to je tak asi všechno), takže pokud se nevyskytne nějaká super nabídka na OTB 2015 a nebo pokud se na Forestrovi něco nevysype, zatim to vypadá, že si ho nechám.
    GEEK
    GEEK --- ---
    JESSE_MORENO: on ten kufr u forestera 2008 je myslim mensi nez driv, ale asi i tak to bude mensi, jak pises.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    a kdyz koukam na tu diskusi i obrazky tak si taky vzpominam jak me na foresteru obcas sralo to jak je uzkej ten prostor mezi kolama...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam